Onur Bay


Dilara Aksüyek genç aşkıyla barışın keyfini sürüyor
Dilara Aksüyek genç aşkıyla barışın keyfini sürüyor "Arka Sokaklar" dizisiyle tanınan 24 yaşındaki genç oyuncu Onur Bay kendisinden 9 yaş büyük meslektaşı Dilara Aksüyek ile bir süre aşk yaşamış, geçen ay ayrılmıştı. Birkaç hafta sonra ise hasrete dayanamayıp barışmışlardı.
Onur Bay - Dilara Aksüyek ayrılığı kısa sürdü
Onur Bay - Dilara Aksüyek ayrılığı kısa sürdü Dört aylık ilişkilerini üç hafta önce bitiren Dilara Aksüyek ile Onur Bay, yeniden barıştı. Çift, Cihangir'de el ele objektiflere takıldı.
Dilara Aksüyek 24 yaşındaki aşkını neden terk etti?
Dilara Aksüyek 24 yaşındaki aşkını neden terk etti? Deneyimli oyuncu Dilara Aksüyek önceki gün Cihangir’de görüntülendi.
Dilara Aksüyek 24 yaşındaki aşkını terk etti!
Dilara Aksüyek 24 yaşındaki aşkını terk etti! Çocuk yaşlarından bu yana "Arka Sokaklar" dizisinde oynayan oyuncu Onur Bay ile kendisinden 9 yaş büyük sevgilisi deneyimli oyuncu Dilara Aksüyek aralarındaki yaş farkı nedeniyle uzun süre magazin gündeminde konuşulmuştu.
Dilara Aksüyek maske takmamayı adet edindi
Dilara Aksüyek maske takmamayı adet edindi Oyuncu Dilara Aksüyek, önceki gün Cihangir’de objektiflere yansıdı. Aksüyek'in maskesiz olması dikkatlerden kaçmadı.
Dilara Aksüyek'ten genç sevgilisine ilan-ı aşk
Dilara Aksüyek'ten genç sevgilisine ilan-ı aşk Dilara Aksüyek ile "Arka Sokaklar"da oynayan Onur Bay'ın aşkı doludizgin devam ediyor.
Dilara Aksüyek genç aşkıyla çok mutlu
Dilara Aksüyek genç aşkıyla çok mutlu Kanal D’deki ‘Arka Sokaklar’ın ‘Tekin’i 24 yaşındaki genç oyuncu Onur Bay ile 33 yaşındaki Dilara Aksüyek 2.5 aydır aşk yaşıyor.