Onur Tuna


Onur Tuna ve Hande Doğandemir'den 'kalpli' itiraf
Onur Tuna ve Hande Doğandemir'den 'kalpli' itiraf Güzel oyuncu Hande Doğandemir ve meslektaşı Onur Tuna'nın yeni bir aşka yelken açtığını ve sık sık evlerinde buluştukları iddia edilirken; Hande Doğandemir'in telefon kılıfındaki Onur Tuna fotoğrafı da gündeme gelmişti.
Enis Arıkan sinema filminde sürpriz bir rolle izleyici karşısında
Enis Arıkan sinema filminde sürpriz bir rolle izleyici karşısında "Benden Ne Olur?"da 'Sertab Bal'ın iç sesini canlandıran Enis Arıkan, rolüyle ilgili olarak "Kendimi oynamak çok keyifli, sadece Enis Arıkan'ın biraz karikatürize hali diyebilirsiniz" yorumunu yaptı.
Onur Tuna ve Hande Doğandemir aşk mı yaşıyor?
Onur Tuna ve Hande Doğandemir aşk mı yaşıyor? Hande Doğandemir’in meslektaşı Onur Tuna ile yeni bir aşka yelken açtığı konuşuldu. Güzel oyuncunun, telefonunun kılıfında bulunan fotoğraftaki erkeğin Onur Tuna’ya benzetilmesi de iddiaları güçlendirdi.
Onur Tuna yeni film heyecanını anlattı
Onur Tuna yeni film heyecanını anlattı Onur Tuna, başrolünü Hazal Kaya’yla paylaştığı "Benden Ne Olur?" filmindeki çapkın aktör 'Soner Güler' rolüyle sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.
Ünlü oyuncuları buluşturan film geri sayımda
Ünlü oyuncuları buluşturan film geri sayımda Aslı T. Kızmaz’ın aynı isimli kitabından sinemaya uyarlanan "Benden Ne Olur?" 14 Ocak’ta vizyona giriyor.
Cem Belevi'den hayranlarına müjde
Cem Belevi'den hayranlarına müjde Cem Belevi’nin oyuncu kadrosunda yer aldığı, Aslı T. Kızmaz’ın çok sevilen kitabı “Benden Ne Olur”un uyarlaması olan aynı adlı filme yaptığı müzikle dikkatleri bu kez farklı bir yöne çekiyor.
Demet Özdemir'den Tugay Mercan'a merak uyandıran destek
Demet Özdemir'den Tugay Mercan'a merak uyandıran destek Uzun zamandır herhangi bir projede rol almayan Demet Özdemir, 14 milyon takipçili hesabından Fox'un yeni dizisi "Mahkum" için destek paylaşımında bulundu. Özdemir'in paylaşımında yer alan Tugay Mercan detayı ise merak uyandırdı.