Onur Tuna


Onur Tuna ve Hilal Altınbilek'li "Şahane Hayatım"a bomba transfer
Onur Tuna ve Hilal Altınbilek'li "Şahane Hayatım"a bomba transfer Ay Yapım'ın FOX için çekeceği "Şahane Hayatım" adlı iddialı dizinin bugün afiş çekimi yapılacak.
İddialı oyuncular "Şahane Hayatım" dizisinde buluştu
İddialı oyuncular "Şahane Hayatım" dizisinde buluştu Ay Yapım'ın FOX için çekeceği Meriç Acemi'nin kaleme aldığı "Şahane Hayatım" dizisinin dün okuma provası yapıldı.
Pelin Akil ve Onur Tuna sürpriz film için buluşuyor
Pelin Akil ve Onur Tuna sürpriz film için buluşuyor Ayla Hacıoğulları ile Vilmer Özçınar'ın yazdığı “Son Akşam Yemeği” filmi cumhuriyetimizin kuruluş öyküsünü mutfaktakilerin gözünden anlatacak.
Gökçe Eyüboğlu'ndan müjdeli haber geldi
Gökçe Eyüboğlu'ndan müjdeli haber geldi FOX'un Ay Yapım imzalı yeni dizisi "Şahane Hayatım"nın hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.
Melis Sezen'e bomba partner
Melis Sezen'e bomba partner Venedik Film Festivali'nin kırmızı halısında fırtına gibi esen Melis Sezen'in Turkcell reklamındaki yeni partneri belli oldu.
4 ünlü isimle ilgili şoke eden gerçek ortaya çıktı
4 ünlü isimle ilgili şoke eden gerçek ortaya çıktı Bergüzar Korel, Özgü Namal, Onur Tuna ve Barış Arduç'u buluşturan gerçek duyanları şaşırttı.
Onur Tuna'dan sevenlerine iki sürpriz birden
Onur Tuna'dan sevenlerine iki sürpriz birden Yakışıklı aktör Onur Tuna, "Son Yemek" isimli filmde Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'e hayat verecek.