Onur Ünlü


Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü aynı mantoyla poz verdi
Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü aynı mantoyla poz verdi Aralarındaki yaş farkı polemik konusu olan Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü; aynı mantoyla poz vererek takipçilerini şaşırttı.
Onur Ünlü'den Hazar Ergüçlü'ye konuşulan iltifat
Onur Ünlü'den Hazar Ergüçlü'ye konuşulan iltifat Aşklarındaki yaş farkı gündem olan Onur Ünlü - Hazar Ergüçlü cephesinde romantizm rüzgarı esti.
Hazar Ergüçlü: "Kira ödeme fikri canımı sıkıyor"
Hazar Ergüçlü: "Kira ödeme fikri canımı sıkıyor" Oyuncu Hazar Ergüçlü önceki gün Cihangir'de objektiflere yansıdı.
Onur Ünlü koltuk değnekleriyle görüntülendi
Onur Ünlü koltuk değnekleriyle görüntülendi Yönetmen Onur Ünlü önceki gün koltuk değnekleri ile Cihangir’de görüntülendi.
Hazar Ergüçlü: "Onur Ünlü benim süper kahramanım"
Hazar Ergüçlü: "Onur Ünlü benim süper kahramanım" 2018 yılından beri aşk yaşayan Hazar Ergüçlü ve kendisinden 19 yaş büyük sevgilisi Onur Ünlü, çok mutlu.
Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü aşkında flaş gelişme
Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü aşkında flaş gelişme Ergüçlü, kendisinden 19 yaş küçük yönetmen sevgilisi Onur Ünlü'nün bir kadınla samimi bir şekilde görüntülenmesine açıklık getirerek "Cihangir'in ortasında sanmıyorum ki beni aldatsın, o kadar aptalsa, ben kendimden şüphe etmeliyim" demişti.
Ünlü oyuncuları buluşturan 'Şeref Bey'in çekimleri başladı
Ünlü oyuncuları buluşturan 'Şeref Bey'in çekimleri başladı Yeni dijital platformunun prestij projesi 'Şeref Bey'in çekimleri başladı.