Onur Ünlü


Onur Ünlü çekecek Hazar Ergüçlü oynayacak
Onur Ünlü çekecek Hazar Ergüçlü oynayacak İki sene önce 'Dudullu Postası'nda birlikte çalışan Hazar Ergüçlü ile Onur Ünlü çifti, bu kez 'Yoktan Seçmeli'ye 'Evet' dedi. Ergüçlü, erkek arkadaşının yönetmenlik yapacağı projede olmaktan dolayı şanslı olduğunu söyledi.
Onur Ünlü muhabirlere yüz vermiyor
Onur Ünlü muhabirlere yüz vermiyor Önceki gün Etiler'de objektiflere yansıyan yönetmen Onur Ünlü, bir mekanda erkek arkadaşıyla birlikte vakit geçirdi. Ünlü, muhabirlerin sorularını yanıtsız bıraktı.
Onur Ünlü sağlığını soran muhabirlere öfkelendi
Onur Ünlü sağlığını soran muhabirlere öfkelendi Üç ay önce halı sahada geçirmiş olduğu sakatlık nedeniyle baston kullanarak, fizik tedavi gören yönetmen Onur Ünlü, önceki akşam Cihangir'de görüntülendi.
Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü aynı mantoyla poz verdi
Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü aynı mantoyla poz verdi Aralarındaki yaş farkı polemik konusu olan Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü; aynı mantoyla poz vererek takipçilerini şaşırttı.
Onur Ünlü'den Hazar Ergüçlü'ye konuşulan iltifat
Onur Ünlü'den Hazar Ergüçlü'ye konuşulan iltifat Aşklarındaki yaş farkı gündem olan Onur Ünlü - Hazar Ergüçlü cephesinde romantizm rüzgarı esti.
Hazar Ergüçlü: "Kira ödeme fikri canımı sıkıyor"
Hazar Ergüçlü: "Kira ödeme fikri canımı sıkıyor" Oyuncu Hazar Ergüçlü önceki gün Cihangir'de objektiflere yansıdı.
Onur Ünlü koltuk değnekleriyle görüntülendi
Onur Ünlü koltuk değnekleriyle görüntülendi Yönetmen Onur Ünlü önceki gün koltuk değnekleri ile Cihangir’de görüntülendi.