Onur Ünlü


Hazar Ergüçlü: "Onur Ünlü benim süper kahramanım" 2018 yılından beri aşk yaşayan Hazar Ergüçlü ve kendisinden 19 yaş büyük sevgilisi Onur Ünlü, çok mutlu.
Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü aşkında flaş gelişme Ergüçlü, kendisinden 19 yaş küçük yönetmen sevgilisi Onur Ünlü'nün bir kadınla samimi bir şekilde görüntülenmesine açıklık getirerek "Cihangir'in ortasında sanmıyorum ki beni aldatsın, o kadar aptalsa, ben kendimden şüphe etmeliyim" demişti.
Ünlü oyuncuları buluşturan 'Şeref Bey'in çekimleri başladı Yeni dijital platformunun prestij projesi 'Şeref Bey'in çekimleri başladı.
Ünlü oyuncular 'Şeref Bey' de buluşacak Haluk Bilginer, Songül Öden ve Ertan Saban "Şeref Bey" dizisi için bir araya geliyor.
Hazar Ergüçlü: "Onur beni Cihangir'in ortasında aldatmaz" 28 yaşındaki oyuncu Hazar Ergüçlü ile arasındaki yaş farkı nedeniyle sık sık magazin gündemine gelen 47 yaşındaki yönetmen sevgilisi Onur Ünlü'nün bir kadınla sarmaş dolaş görüntülenmesi hakkında konuştu.
Onur Ünlü samimi görüntüler sorulunca sinirlendi! Bir kadınla sarmaş dolaş görüntüleri haberlere yansıyan Onur Ünlü, Cihangir'de objektiflere takıldı. Ünlü'nün gergin tavırları dikkat çekti.
İhanete uğradığı söylenen Hazar Ergüçlü'den ilginç reaksiyon! Geçtiğimiz akşam gecelerde görüntülenen deneyimli yönetmen Onur Ünlü'nün olay görüntüleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.