operasyon


Kumar oynayan 43 şahsa 52 bin 104 TL ceza Denizli polisi, bir hafta içerisinde düzenlediği 4 ayrı operasyonda kumar oynayan 43 şahsa 52 bin 104 TL cezai işlem uyguladı.
Lüks rezidansa uyuşturucu baskını Antalya'nın Alanya İlçesi'nde Jandarma JASAT ekipleri, lüks bir rezidansa uyuşturucu baskını düzenlendi. Operasyonda yatak odasının çamaşır dolabında 1 kilo 350 gram uyuşturucunun yanı sıra bir adet 9 mm tabanca ve 194 adet fişek ile birlikte bir adet hassas terazi ele geçirildi.
İzmir'de reçeteli uyuşturucu çetesi çökertildi İzmir’de yapılan operasyonlarda aralarında doktor ve eczacıların da bulunduğu 26 kişi gözaltına alındı. Baskında 808 etken madde 7 bin reçete ve pek çok belge ele geçirildi.
PİRİŞTİNA AİLESİ, TEFECİ VE KIZI İŞTE FADE OPERASYONUNUN PERDE ARKASI! Halka açıldıktan sonra olağan dışı fiyat ve miktar hareketlerine sahne olan Fade Gıda hisselerinde yaşanan sert düşüş büyük bir kavganın fitilini ateşledi.
Fatih Altaylı'nın hedef gösterdiği isme operasyon! Fatih Altaylı’nın köşesine taşıyarak isyan ettiği Afganistan uyruklu Sanger Ahmadi ve 4 örgüt üyesi Bahçelievler'de bir otele düzenlenen operasyonla yakalandı.
Muğla'da fuhuş çetesi operasyonla çökertildi! Muğla Marmaris'te düzenlenen fuhuş operasyonunda 9 şahıs gözaltına alındı.
QUA GRANİTE YÖNETİM KURULU BAŞKANI ALİ ERCAN HAKKINDA ŞOK İDDİA! Borsada birlikte hareket ettikleri söylenen İzmir Borsa Kulübü üyelerinin güçlerini birleştirerek son dönemde borsanın en büyük hisse operasyonlarına imza attıkları söyleniyor.