operasyon


'Demir Yumruk' operasyonunda tutuklanan Erol Evcil'in ifadesi ortaya çıktı
'Demir Yumruk' operasyonunda tutuklanan Erol Evcil'in ifadesi ortaya çıktı Ankara'da 'Demir Yumruk' operasyonu kapsamında tutuklanan ve suç örgütü lideri olduğu iddia edilen Erol Evcil'in, ifadesi ortaya çıktı.
Sarallar operasyonu: Ünlü isimler emniyette
Sarallar operasyonu: Ünlü isimler emniyette İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü geçtiğimiz salı Sarallar olarak bilinen suç örgütü ve alt gruplarına operasyon düzenledi.
‘Demir Yumruk’ operasyonunda Erol Evcil ve 4 kişi tutuklandı
‘Demir Yumruk’ operasyonunda Erol Evcil ve 4 kişi tutuklandı  Demir-çelik sektöründe faaliyet gösteren 3 ayrı suç örgütüne yönelik "Demir Yumruk" operasyonunda gözaltına alınan Erol Evcil ve 4 kişi tutuklandı.
Nefes Operasyonu! 214 gözaltı kararı!
Nefes Operasyonu! 214 gözaltı kararı! İçişleri Bakanlığınca, Nefes Operasyonu başlatıldı. 7 ilde sigara kaçakçılığı yapan 214 kişi için gözaltı kararı verildi.
Erdal Acar'ın gözaltına alındığı operasyonda yeni detaylar
Erdal Acar'ın gözaltına alındığı operasyonda yeni detaylar İstanbul’da bir suç örgütüne yönelik düzenlenen ve İş adamı Erdal Acar’ın da gözaltına alındığı çete operasyonunun ayrıntıları ortaya çıktı. 117 kişi gözaltına alındı. Erdal Acar’ın “Çete Elebaşı” sıfatıyla gözaltına alındığı ifade edildi. Operasyon anları polis kameralarına yansıdı.
Erdal Acar gözaltına alındı
Erdal Acar gözaltına alındı İstanbul Emniyeti'ne bağlı Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Polisleri; özellikle İstanbul'un Anadolu Yakası'nda faaliyetler yürüten organize bir suç örgütüne yönelik operasyon düzenledi.
Ankara merkezli 29 ilde "Demir Yumruk" operasyonu düzenlendi!
Ankara merkezli 29 ilde "Demir Yumruk" operasyonu düzenlendi! Ankara merkezli 29 ilde "Demir Yumruk" operasyonu düzenlendi. Erol Eşrefoğlu (Evcil) aralarında olduğu 250 kişi gözaltına alındı.