operasyon


İstanbul'da fuhuş operasyonu! Geçtiğimiz günlerde İstanbul'da fuhuş yaptığı gerekçesiyle gözaltına alınan Özbekistan uyruklu Mokhira K. isimli genç kadın, Silivri Geri Gönderme Merkezine gönderildi.
MİT'ten Duhok'ta operasyon! Milli İstihbarat Teşkilatı'nın Irak'ın kuzeyinde gerçekleştirdiği operasyonda, PKK'lı teröristler Barış Soydan ve Emrah Yıldızer etkisiz hale getirildi.
'Bataklık' operasyonu iddianamesi kabul edildi İçişleri Bakanı Süleynan Soylu'nun “Cumhuriyet tarihinin en büyüğü” olarak duyurduğu 'Bataklık' operasyonu iddianamesi kabul edildi.
Dört ilde Sedat Peker operasyonu Sedat Peker organize suç örgütüne yönelik operasyonlarda, 4 yıl önce işlenen bir cinayete ilişkin yeni delillere ulaşıldı. Soruşturma kapsamında İstanbul merkezli 4 ilde gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonda 10 şüpheli gözaltına alındı.
Sedat Peker operasyonun ardından ilk kez konuştu Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, kendisi ve adamlarına yönelik gerçekleştirilen operasyon sonrası ilk kez konuştu. Sedat Peker, Mehmet Ağar'a şok suçlamalar yöneltirken, operasyonun arkasında Mehmet Ağar ve Pelikancılar grubunun olduğunu söyledi.
İş dünyasını sarsan 2 milyonluk operasyon! Acıbadem Üniversitesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Cihan Uras'ın oğlu, iş insanı Ahmet Uras'a, dolandırıcılar tezgah kurdu.
Sahte alkol üretene suçüstü Geçtiğimiz aylarda yüzlerce vatandaşın ölümüne neden olan sahte içkiye yönelik operasyonlar devam ediyor. Erzurum Emniyet ve Jandarma TİM’leri belirlenen bir adreste sahte alkol üretimi yapan bir şahsı yakaladı.