Ordu


Pek çok ile kar yağdı! Soğuk hava etkisini gösteriyor
Pek çok ile kar yağdı! Soğuk hava etkisini gösteriyor Ordu'nun yüksek kesimleri, etkili olan kar yağışıyla beyaza büründü. Kar yağışı Ağrı, Ardahan, Bartın ve Erzurum'da da etkisini gösterdi.
Bebeğini fındık bahçesine gömen anneden şaşırtan ifade
Bebeğini fındık bahçesine gömen anneden şaşırtan ifade Ordu'da bebeğini fındık bahçesine gömen Bilge Çapa: "İlaçlardan dolayı bazı olayları hatırlamıyorum..."
Belediye işçilerinden Atatürk silüeti ile '100'üncü yıl' anması
Belediye işçilerinden Atatürk silüeti ile '100'üncü yıl' anması Ordu'nun Fatsa Belediyesi'nde görevli temizlik işçileri, dökülen yapraklardan Atatürk silüeti oluşturup, altında da 'Cumhuriyetimizin 100. yılı' yazdı.
Nişan dönüşü kazada ölü sayısı 4'e çıktı
Nişan dönüşü kazada ölü sayısı 4'e çıktı Ordu'nun Akkuş ilçesinde bir yakınlarının nişanından dönen ailenin otomobiliyle TIR’ın kafa kafaya çarpıştığı kazada yaralanan Abdurrahman Tonkal (8) da tedavi gördüğü hastanede kurtarılamadı.
Meteoroloji’den 7 kent için sarı kodlu uyarı!
Meteoroloji’den 7 kent için sarı kodlu uyarı! Meteoroloji tarafından yayınlanan yeni raporda 7 il için sarı kodlu uyarı yapıldı.
Başıboş köpekleri sürükleyerek toplayan belediye görevlilerine soruşturma
Başıboş köpekleri sürükleyerek toplayan belediye görevlilerine soruşturma Ordu'nun Ulubey ilçesinde belediye görevlilerinin, başıboş sokak köpeklerini boyunlarına bağladıkları iplerle sürükleyerek kamyonetlere almaları tepki çekti. O anların sosyal medyada yayınlanmasının ardından Ulubey Belediyesi, 2 personeli açığa alarak, disiplin soruşturması başlattı.
Ahmet Ercan'dan 6.7 büyüklüğünde deprem uyarısı
Ahmet Ercan'dan 6.7 büyüklüğünde deprem uyarısı Deprem uzmanı Prof. Dr. Ahmet Ercan, gün gün Türkiye'de kentlerin deprem risklerini açıklamaya devam ediyor. Ercan bugün de Ordu ve Osmaniye'de olası bir depremin büyüklüğünü açıkladı.