ormanlık alan


Kanada'da orman yangınları nedeniyle 35 bin kişiye tahliye
Kanada'da orman yangınları nedeniyle 35 bin kişiye tahliye Kanada'nın Britanya Kolumbiyası eyaletinde çıkan orman yangınları nedeniyle 35 bin kişi için tahliye kararı verildi. Yangına müdahale sürüyor.
Diyarbakır'daki orman yangını 24 saatte söndürüldü
Diyarbakır'daki orman yangını 24 saatte söndürüldü Diyarbakır'ın Hani ilçesinde çıkan orman yangını, 24 saatte söndürüldü. Yangında 12 hektar alan zarar gördü.
5 ilde orman yangını!
5 ilde orman yangını! Malatya, Siirt, Bingöl, Kırşehir ve Çorum'da orman yangınları meydana geldi.
Bodrum'da maki yangınında 15 dönüm alan zarar gördü
Bodrum'da maki yangınında 15 dönüm alan zarar gördü Muğla'nın Bodrum ilçesinde, makilikte çıkan yangında 15 dönüm alan zarar gördü.
İzmir'de bir orman yangını daha çıktı
İzmir'de bir orman yangını daha çıktı İzmir'in Güzelbahçe ilçesi Yaka Mahallesi'nde saat 12.30'da çıkan orman yangınına havadan ve karadan müdahale sürerken, ilçede bir orman yangını daha çıktı.
Akbelen ormanlarında direniş devam ediyor
Akbelen ormanlarında direniş devam ediyor "Muğla Milas'taki Akbelen ormanlarında termik santral için ağaçların kesilmesine karşı İkizköylüler'in direnişi sürüyor. Zehra ninenin ağaca sarılmış fotoğrafını görünce içimden "Ecdad bu manzarayı görseydi ne yapardı?" diye geçirdim..."
Fethiye'de yangın çıktı! Ekipler seferber oldu
Fethiye'de yangın çıktı! Ekipler seferber oldu Muğla'nın Fethiye ilçesinde orman yangını çıktı. Bölgeye sevk edilen ekipler havadan ve karadan alevlere müdahale ediyor.