otel


AHMET HASAN SALİM BEYOĞLU, 2 YAŞINDAKİ KIZI İÇİN OTEL KAPATTI, MİLYONLARI SAÇTI
AHMET HASAN SALİM BEYOĞLU, 2 YAŞINDAKİ KIZI İÇİN OTEL KAPATTI, MİLYONLARI SAÇTI Ahmet Hasan Salim Beyoğlu, 2 Yaşındaki Kızının doğum günü için otel kapattı.
Burak Deniz otel personelini nasıl aç bıraktı?
Burak Deniz otel personelini nasıl aç bıraktı? Bodrum'da tatil yapan yakışıklı oyuncu Burak Deniz ile ilgili şaşırtan haber...
Üniversiteli Deniz saçlarını boyarken birden bağırmaya başladı!
Üniversiteli Deniz saçlarını boyarken birden bağırmaya başladı! Gizemli olay İzmir'de yaşandı. Üniversiteli Deniz Demirbayraklı, evde saçını boyarken bağırıp fenalaştı. Hastaneye kaldırılan üniversiteli Deniz Demirbayraklı kurtarılamadı. Talihsiz genç kızın alerjik rahatsızlığı olduğu ortaya çıktı.
Otellerin gelirleri, giderleri karşılayamadı
Otellerin gelirleri, giderleri karşılayamadı Pandemi, deprem, seçim, yüksek enflasyon derken bir de bu yıl günübirlik evlerin daha ucuza kiraya verilmesi otelcileri bir hayli zora soktu.
Hediye Güral Gür 300 milyon dolar yatırımla 2 yeni otel açacak
Hediye Güral Gür 300 milyon dolar yatırımla 2 yeni otel açacak NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Başkan Yardımcısı Hediye Güral Gür sektöre ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Mimarlar Odası Antalya Şube Başkanı Hasan Çerçiler'e büyük tepki
Mimarlar Odası Antalya Şube Başkanı Hasan Çerçiler'e büyük tepki Mimarlar Odası Antalya Şube Başkanı Hasan Çerçiler ve Antalya'daki iki otelle ilgili çok ciddi iddialar geldi. Milyon yılda oluşan falezler üzerine merdiven yaptı, restoran kondurdu, tarihi sahili işgal etti...
Birkan Sokullu ve sevgilisi plajda aşka geldi
Birkan Sokullu ve sevgilisi plajda aşka geldi Beraberliklerinin dördüncü yılını kutlayan oyuncu Birkan Sokullu ile Eda Gürkaynak, Bodrum tatillerini sürdürüyor.