otel


Bodrum'da bayramda yüzde 90 doluluk beklentisi!
Bodrum'da bayramda yüzde 90 doluluk beklentisi! Bodrum Otelciler Derneği Başkan Yardımcısı Alişir Şahin, "Bayramda çok ciddi beklentimiz var. Bayramda Bodrum yüzde 90 doluluğa ulaşıyor; bu sene de yüzde 90 oranında doluluk bekliyoruz" dedi.
Ünlü isimler yavru vatanda para basacak
Ünlü isimler yavru vatanda para basacak Her özel günde yaptıkları konser anlaşmalarıyla ve aldıkları ücretlerle gündem olan sanatçılar, bu yıl da Kurban Bayramı'nda para basacak.
Mehmet Ferman Doğan: "Türkiye turizmi zirveye doğru ilerliyor"
Mehmet Ferman Doğan: "Türkiye turizmi zirveye doğru ilerliyor" Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın verilerine göre, Türkiye 2024 yılının ilk 4 ayında 12 milyon 678 bin 959 ziyaretçiyi ağırlayarak rekor kırdı. Turizm ve Otelcilik Danışmanı Mehmet Ferman Doğan, "Türkiye turizmde rekorlar kırarak ve yeniliklerle öne çıkarak zirveye doğru emin adımlarla ilerliyor" dedi.
Küçükçekmece'de el bombalı saldırgan silahla vuruldu
Küçükçekmece'de el bombalı saldırgan silahla vuruldu İstanbul Küçükçekmece'de otele el bombası ile saldıran şüpheli, otelde bulunanlar tarafından silahla vuruldu.
Lüks otellerin temmuz fiyatları 2019’a kıyasla yüzde 85 daha pahalı
Lüks otellerin temmuz fiyatları 2019’a kıyasla yüzde 85 daha pahalı Seyahat şirketi Virtuoso, Avrupa’daki lüks otel fiyatlarındaki artışa yönelik bir araştırma yayınladı.
Nevşin Mengü'den Roma gezisi açıklaması: "Boyumuzu katbekat aşar"
Nevşin Mengü'den Roma gezisi açıklaması: "Boyumuzu katbekat aşar" İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Roma gezisine katılan 45 gazeteciden biri olan Nevşin Mengü "Hangi siyasinin uçağına biniyorsak onun parasını biz ödeyelim, o bizim boyumuzu katbekat aşıyor. " dedi.
Bu ne israf bu ne şatafat! Tek gecelik oda fiyatı 100 bin TL!
Bu ne israf bu ne şatafat! Tek gecelik oda fiyatı 100 bin TL! İstanbul'un 2027 Avrupa Oyunları'na ev sahipliği yapmasına ilişkin mutabakat zaptı, İtalya'nın başkenti Roma'da 16 Mayıs'ta imzalandı. İmza töreni için Roma'ya giden CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na 45'i basın mensubu olmak üzere 73 kişiden oluşan kafile eşlik etti.