otel


Genç hostesten otele Gazapizm davası
Genç hostesten otele Gazapizm davası Bir havayolu şirketinde hosteslik yapan Selin Sinem Dalkılıç'ın kimlik fotokopisiyle daha önce konakladığı otele başka kadının giriş yaptığı öne sürüldü. Usulsüz kayıt nedeniyle sanki rapçi Gazapizm'le 4 gün geçirmiş gibi gözüken genç kadını, evlenmek üzere olduğu nişanlısı terk etti.
Zordaki otelleri yeme içme mekanları kurtaracak
Zordaki otelleri yeme içme mekanları kurtaracak Corona virüs salgını sonrası özellikle şehir otellerinin konsept değişimi ile birer deneyim merkezi haline gelmesi hedefleniyor.
Oteldeki sır ölüm İstanbul polisini alarma geçirdi!
Oteldeki sır ölüm İstanbul polisini alarma geçirdi! İstanbul Pendik'te, kız arkadaşıyla bir otele giden 46 yaşındaki Abdülmecit Yılmaz, "Kalbim sıkışıyor" dedikten sonra hayatını kaybetti.
İzzet Yıldızhan, oğullarının oteldeki işine son verdi
İzzet Yıldızhan, oğullarının oteldeki işine son verdi İzzet Yıldızhan, önceki akşam bir otelde sahne aldı. Oğulları Mustafa, Ali Yuşa ve Veysel Efe'ye İzmir'deki otelinde görev veren Yıldızhan, oğullarının işine son verdiğini açıkladı.
"Bodrum'da Başkan Ahmet Aras'ın otelinde kaçak" iddiası!
"Bodrum'da Başkan Ahmet Aras'ın otelinde kaçak" iddiası! CHP’li Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras göreve gelir gelmez yaptığı ilk meclis toplantısında “Ben kaçak yapılaşma avcısıyım” dedi. Ancak Aras ve ailesine ait olan otelin kaçak bölümlerinin her yıl arttığı ortaya çıktı.
Genç Şenay'ın yaşam savaşı sürüyor
Genç Şenay'ın yaşam savaşı sürüyor İzmir Konak’taki bir otelde vurulmuş olarak bulunan Şenay Ay’ın yaşam mücadelesi devam ediyor. Olay sırasında odada bulunan Muhammet Say, Şenay’ın intihar ettiğini söylerken olayın aydınlanması için bilinci kapalı olan Ay'ın uyanması bekleniyor...
Yanmayan ormanları da otel için kesecekler
Yanmayan ormanları da otel için kesecekler Ormana otel yapmak isteyen yatırımcıların ağaç kesebileceği alanları gösteren uydu fotoğrafları ortaya çıktı. Ormanların sınırını bizzat Turizm Bakanlığı işaretledi.