Öykü Gürman


Gürman kardeşlerden 8 yıl sonra sürpriz atak!
Gürman kardeşlerden 8 yıl sonra sürpriz atak! "Evlerinin Önü Boyalı Direk" şarkısıyla beğeni toplayan Öykü-Berk Gürman kardeşler 8 yıl sonra yeni şarkıları için buluştu.
Öykü Gürman'dan 'Tekne tatiline çıktım' pozları
Öykü Gürman'dan 'Tekne tatiline çıktım' pozları Yakın arkadaşlarıyla birlikte Göcek'te tekne turuna çıkan Öykü Gürman'ın yaşadığı sevinç sosyal medyaya taştı. Tekneye adım attığından beri farklı kıyafetlerle onlarca poz veren Gürman, art arda paylaşımlarda bulundu.
Gürman kardeşler Kanarya Adaları'na uçtu
Gürman kardeşler Kanarya Adaları'na uçtu Öykü Gürman, kardeşi Berk Gürman ile birlikte sahne alacakları 'Romi Ciudad de La Laguna Uluslararası Flamenko Festivali' için yola çıktı.
‘İyi Ki Doğdun Kayahan' konseri bu kez radyoda
‘İyi Ki Doğdun Kayahan' konseri bu kez radyoda 2015 yılında vefat eden Kayahan için her yıl düzenlenen ‘İyi Ki Doğdun Kayahan' konseri, bu sene de pandemi nedeniyle gerçekleşmeyecek.
Gürman kardeşlerden konuşulacak haber
Gürman kardeşlerden konuşulacak haber Flamenko festivali Amanecer Eterno'da, Öykü Gürman ve Berk Gürman kardeşler sahne alacak.
İrem Derici'nin Yıldız Tilbe hayali yarım kaldı
İrem Derici'nin Yıldız Tilbe hayali yarım kaldı Geçen yıl Yıldız Tilbe şarkısı seslendireceği için heyecanlı olduğunu söyleyen İrem Derici'nin hayalleri yarım kaldı.
Öykü Gürman'ın bebek pişmanlığı
Öykü Gürman'ın bebek pişmanlığı Ünlü şarkıcı ve oyuncu Öykü Gürman, katıldığı televizyon programında en büyük pişmanlığını anlattı.