Öykü Karayel


Öykü Karayel ve Can Bonomo oğullarının yüzünü gösterdi Şarkıcı Can Bonomo ile mutlu bir evlilik sürdüren oyuncu Öykü Karayel, 5 aylık oğlu Roman'ın yüzünü ilk kez gösterdi.
Demet Akbağ koltuğunu Vahide Perçin'e kaptırdı Son olarak "Bir Zamanlar Çukurova" dizisinde rol alan oyuncu Vahide Perçin, Demet Akbağ’ın koltuğunu devraldı.
Can Bonomo'dan Roman paylaşımı Ünlü şarkıcı Can Bonomo, oğlu ile birlikte objektif karşısına geçti. Roman'ın gitar ile ilgilendiği anları paylaşan Bonomo, "Çok hisli çalıyor. Perişan etti bizi vallahi..." ifadelerini kullandı.
Can Bonomo'dan Roman paylaşımı Oyuncu Öykü Karayel ile mutlu bir evlilik sürdüren şarkıcı Can Bonomo, Nisan ayında oğlu Roman'ı kucağına alarak, ilk kez babalık duygusunu yaşamıştı.
Can Bonomo ve Öykü Karayel Roman'ı denizle tanıştırdı 2018’de nikah masasına oturan Can Bonomo ile Öykü Karayel, birkaç ay önce oğulları Roman'ın kucaklarına almıştı.
Bonomo ailesi krem reklamından bir servet kazandı! Geçtiğimiz aylarda ilk çocukları Roman'ı kucağına alan Öykü Karayel ile Can Bonomo çifti, ilk kez çift olarak kamera karşısına geçti.
Can Bonomo: "Oğlum benim kopyam" Can Bonomo, 3 yıl önce Öykü Karayel ile evlenmiş, oğulları Roman nisan ayında dünyaya gelmişti.