Öykü Karayel


Öykü Karayel'den muhabirlere 'Oğlumu çekmeyin' çıkışı
Öykü Karayel'den muhabirlere 'Oğlumu çekmeyin' çıkışı Oyuncu Öykü Karayel, önceki gün Etiler'de bulunan bir AVM'deydi.
Öykü Karayel: "Can beni besliyor"
Öykü Karayel: "Can beni besliyor" "Kaderimin Oyunu"nda 'Asiye'yi canlandıran oyuncu Öykü Karayel, şarkıcı Can Bonomo ile evliliğini ve Nisan 2021'de dünyaya gelen oğlu Roman'ı anlattı.
Esengül Aypek hangi dizinin kadrosuna dahil oldu?
Esengül Aypek hangi dizinin kadrosuna dahil oldu? Her bölümüyle seyircisini ekran başına kilitleyen dizi, 11. bölümden itibaren oyuncu kadrosuna sürpriz bir ismi dahil etti.
"Kaderimin Oyunu" dizisi ekrana veda mı ediyor?
"Kaderimin Oyunu" dizisi ekrana veda mı ediyor? Başrolünde Öykü Karayel ile Akın Akınözü’nü buluşturan NGM Medya’nın sevilen dizisi Kaderimin Oyunu’nun mart ayında biteceği iddiası ortaya atıldı.
Akın Akınözü 'baba' rolüne böyle hazırlanmış
Akın Akınözü 'baba' rolüne böyle hazırlanmış Öykü Karayel ve Sarp Apak ile birlikte "Kaderimin Oyunu" adlı dizide rol alan Akın Akınözü, baba rolüne nasıl hazırlandığını açıkladı.
Öykü Karayel - Can Bonomo çiftinin aile saadeti
Öykü Karayel - Can Bonomo çiftinin aile saadeti "Kaderimin Oyunu" dizisinde rol alan Öykü Karayel müzisyen eşi Can Bonomo ve oğlu Roman'la objektif karşısına geçti.
Can Bonomo ve Öykü Karayel'den duygulandıran dövme
Can Bonomo ve Öykü Karayel'den duygulandıran dövme Can Bonomo ile Öykü Karayel 2018’de evlenmiş, geçen Nisan ayında da oğullarına kavuşmuştu. Bebeğe ‘Romalı’ anlamına gelen ‘Roman’ adını vermişlerdi.