Öykü Karayel


Kenan Ece ve Öykü Karayel İrlanda dizisinde
Kenan Ece ve Öykü Karayel İrlanda dizisinde İki ünlü oyuncumuz Kenan Ece ile Öykü Karayel İrlanda'da çekilen "Kin" dizisinin ikinci sezonunda rol alıyor.
Bonomo ailesinin deniz keyfi
Bonomo ailesinin deniz keyfi Geçtiğimiz yıl Nisan ayında ilk çocukları Roman'ın kucaklarına alarak büyük bir sevinç yaşayan Can Bonomo ve Öykü Karayel çifti, oğullarıyla birlikte Çeşme'de tatil yapıyor.
Öykü Karayel oğlu ve eşiyle böyle poz verdi
Öykü Karayel oğlu ve eşiyle böyle poz verdi Önceki günlerde karşılaştığı muhabirlere "Oğlumu çekmenizi istemiyorum. Çocuğumu çekmeyin" diyerek sert çıkan oyuncu Öykü Karayel oğlu ve eşiyle sosyal medyaya poz verdi.
Öykü Karayel'den flaş açıklama: "Can gibi biriyle yaşamak çok zor"
Öykü Karayel'den flaş açıklama: "Can gibi biriyle yaşamak çok zor" Müzisyen Can Bonomo'yla mutlu bir evliliği olduğu bilinen Öykü Karayel'den flaş açıklama...
Can Bonomo ve Öykü Karayel muhabirlere yüz vermedi
Can Bonomo ve Öykü Karayel muhabirlere yüz vermedi Can Bonomo ve Öykü Karayel çifti, geçtiğimiz akşam oğulları Roman ile birlikte Etiler'de bir mekan çıkışı görüntülendi.
Can Bonomo: "Oğlum yürümeye başladı"
Can Bonomo: "Oğlum yürümeye başladı" Can Bonomo, önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bonomo, "Konsere gideceğim. Yeni albüm için yakında stüdyoya gireceğim. "dedi.
Kaderimin Oyunu dizisi ekrana veda ediyor
Kaderimin Oyunu dizisi ekrana veda ediyor NGM imzalı dizisi “Kaderimin Oyunu” dizisi güçlü oyuncusu kadrosu, dramatik konusu ve başarılı rejisiyle bu sezonun sevilen işleri arasında yer almıştı.