Ozan Akbaba


Kadrosunda ünlü isimleri buluşturan 'Anka' filmi görücüye çıktı
Kadrosunda ünlü isimleri buluşturan 'Anka' filmi görücüye çıktı Ozan Akbaba, "Anka" filminin galasında proje ile ilgili konuştu. Oyuncu, "Gayet güzel bir film çıkardık. Umarım Türkiye’de güzel tepkiler alır, yolumuz açık olsun. Güzel ve tehlikeli anlar oldu" dedi.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi dijitale transfer oldu!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi dijitale transfer oldu! "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" yeni adı ve yeni bölümleriyle yakında dijitalde yayınlanacak...
Ozan Akbaba'nın yeni projesi belli oldu
Ozan Akbaba'nın yeni projesi belli oldu Ozan Akbaba'nın aynı zamanda başrolünü oynadığı Anka’nın çekimleri bittikten sonra Müşvik Guluzade ve Ozan Akbaba birlikte Azerbaycan’a gitti.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da flaş değişiklik
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da flaş değişiklik 7. sezona bomba gibi girmeye hazırlanan diziyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hakkında flaş gelişme
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hakkında flaş gelişme 7. sezonu başlayacak olan "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinin 200. bölümünde veda eden bir oyuncu son görevini tamamlayacak.
Ozan Akbaba iddiasını ortaya koydu
Ozan Akbaba iddiasını ortaya koydu 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizinin İlyas'ı Ozan Akbaba, yaz başında sete çıktığı 'Anka' filminin kutlama yemeğini ekip arkadaşlarıyla bir araya geldi.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da izleyicileri şaşırtacak gelişmeler
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da izleyicileri şaşırtacak gelişmeler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 7. sezonuna bomba gibi girmeye hazırlanıyor.