Ozan Baran


Süreyya Yalçın ve Ozan Baran kutlamalara doyamadı
Süreyya Yalçın ve Ozan Baran kutlamalara doyamadı Sosyetik güzel Süreyya Yalçın ve Ozan Baran çifti, kutlamalara doymadı.
Süreyya Yalçın'a eşinden doğum günü sürprizi
Süreyya Yalçın'a eşinden doğum günü sürprizi İş insanı Ozan Baran, eşi Süreyya Yalçın'a önceki akşam sürpriz doğum günü düzenledi.
Süreyya Yalçın'ın nazardan ödü kopuyor
Süreyya Yalçın'ın nazardan ödü kopuyor Nazardan korkan sosyetik Süreyya Yalçın, kem gözlere karşı çifte önlem aldı.
Süreyya Yalçın bu kez bavulları önden gönderdi
Süreyya Yalçın bu kez bavulları önden gönderdi Eşi Ozan Baran ile Miami’de yaşayan Süreyya Yalçın Baran temmuzda 46 valizle Bodrum’a tatile gelmişti.
Süreyya Yalçın o fotoğrafları unutturmak istiyor
Süreyya Yalçın o fotoğrafları unutturmak istiyor Akdeniz ve Ege'de çıkan yangınlar sırasında teknede verdiği poz ile eleştirilen sosyetik güzel Süreyya Yalçın, daha sonra yangın bölgelerine 15 kamyon yardım göndermişti. Yardım taşıyan arabaların üzerinde "Süreyya Yalçın yardım ve destek aracı" yazması gündem olmuştu.
Süreyya Yalçın taşıyıcı anne yöntemiyle anne olacak
Süreyya Yalçın taşıyıcı anne yöntemiyle anne olacak 2008 yılında hayata gözlerini yuman iş insanı Faruk Yalçın’ın kızı Süreyya Yalçın anne olmaya hazırlanıyor. 2016 yılında evlendiği Ozan Baran’la mutlu evliliğini bir bebekle taçlandırmak isteyen Yalçın, taşıyıcı anne yöntemini uygulamayı planlıyor.
Süreyya Yalçın'ın yeni fotoğraflarındaki "100 bin dolarlık" ayrıntı!
Süreyya Yalçın'ın yeni fotoğraflarındaki "100 bin dolarlık" ayrıntı! Amerika Miami'de eşi Ozan Baran'la birlikte yaşayan Süreyya Yalçın, yaz tatilini geçirmek için Bodrum'a geldi.