Ozan Güven


Cunda'da inzivaya çekilen Ozan Güven'den konuşulacak haber
Cunda'da inzivaya çekilen Ozan Güven'den konuşulacak haber Hakkındaki darp iddiası nedeniyle “Babil” dizisinden ayrılmak zorunda kalan Ozan Güven, Cunda'da organik tarıma başlamıştı.
Deniz Bulutsuz üzüntülü günleri geride bıraktı
Deniz Bulutsuz üzüntülü günleri geride bıraktı Şiddet iddiasıyla eski sevgilisi Ozan Güven'den şikayetçi olan ve dava süreci devam eden Deniz Bulutsuz, kötü günleri geride bıraktı.
Ozan Güven'in İstanbul'daki eşyaları kamyona yüklendi
Ozan Güven'in İstanbul'daki eşyaları kamyona yüklendi Son gelişme merak uyandırdı... Oyuncu Ozan Güven İstanbul'dan tamamen taşındı mı?..
Zeynep Beşerler'den Ozan Güven'e tam destek!
Zeynep Beşerler'den Ozan Güven'e tam destek! ‘Kadına şiddet’ davasıyla gündemde olan Ozan Güven’e ünlü kadın oyuncudan destek geldi! Bir çocuk annesi Zeynep Beşerler, birçok meslektaşının aksine Ozan Güven'in arkasında duruyor…
Ozan Güven Cunda'da organik tarıma başladı
Ozan Güven Cunda'da organik tarıma başladı Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’un açtığı darp davası nedeniyle yargılanan Ozan Güven, bir süredir Cunda’da yaşıyor.
Deniz Bulutsuz sessizliğini korudu
Deniz Bulutsuz sessizliğini korudu Deniz Bulutsuz, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda tek başına yürürken görüntülendi.
Ünlü simalar mahkemede neden 'fakirleşiyor'?
Ünlü simalar mahkemede neden 'fakirleşiyor'? Şarkıcı Berkay Şahin ve oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un ardından dün hakim karşısına çıkan oyuncu Ozan Güven de mahkemede açıkladığı aylık geliri ile şaşırttı.