Özge Gürel


14 milyonluk 'Bay Yanlış' davasında karar çıktı!
14 milyonluk 'Bay Yanlış' davasında karar çıktı! Kanal D 2020'de Can Yaman ve Özge Gürel'in başrolünü oynadığı "Bay Yanlış" dizisi için Gold Film'e açtığı davayı kaybetti.
Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu büyük mutluluklarını bu pozlarla ilan etti!
Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu büyük mutluluklarını bu pozlarla ilan etti! Ünlü oyuncular Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu büyük mutluluklarını haykırdı.
Özge Gürel bilinmeyen gerçeği ilk defa açıkladı
Özge Gürel bilinmeyen gerçeği ilk defa açıkladı Yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu ile mutlu bir evliliği olan Özge Gürel, bilinmeyenlerini anlattı.
Müjdeli haberi Serkan Çayoğlu duyurdu!
Müjdeli haberi Serkan Çayoğlu duyurdu! Geçen yıl Ağustos ayında kendisi gibi oyuncu olan Özge Gürel ile evlenen Serkan Çayoğlu, müjdeli haberi duyurdu.
Özge Gürel'i utandıran fotoğraf! "Derhal silin" dedi!
Özge Gürel'i utandıran fotoğraf! "Derhal silin" dedi! Kısa süre önce hayatını yakışıklı meslektaşı Serkan Çaoğlu ile birleştiren Özge Gürel, fotoğrafları çekilince kısa süreli şok yaşadı.
Dizisi apar topar kaldırılan Kaan Yıldırım suçu hangi oyuncuda buldu?
Dizisi apar topar kaldırılan Kaan Yıldırım suçu hangi oyuncuda buldu? Reytinglerde beklenilen başarıyı gösteremeyen Sipahi dizisi erken final yaptı. Dizinin başrol oyuncusu Kaan Yıldırım, dizinin aniden kaldırılması sonrası ilk kez konuştu.
Sipahi dizisi konuyu bağlayamadan apar topar kaldırıldı!
Sipahi dizisi konuyu bağlayamadan apar topar kaldırıldı! Show TV’nin, başrollerinde Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık’ın yer aldığı “Sipahi” dün akşam yayınlanan bölümüyle ekranlara veda etti.