Özge Gürel


Özge Gürel'e sette sürpriz kutlama
Özge Gürel'e sette sürpriz kutlama "Kıbrıs Zafere Doğru" dizisi final yapan Serkan Çayoğlu, kendisi gibi oyuncu sevgilisi Özge Gürel'e pasta sürprizi yaptı.
Serkan Çayoğlu'ndan sevgilisi Özge Gürel'e romantik kutlama
Serkan Çayoğlu'ndan sevgilisi Özge Gürel'e romantik kutlama Yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu, 35 yaşına giren sevgilisi Özge Gürel ile bir pozunu paylaştı.
Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel'den sürpriz nikah haberi
Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel'den sürpriz nikah haberi 2014 yılında ekrana gelen "Kiraz Mevsimi" dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu'ndan evlilik haberi geldi.
Yusuf Çim'in karantina süreci bitti
Yusuf Çim'in karantina süreci bitti Genç kuşağın yakışıklı oyuncularından Yusuf Çim, Star’da ekrana gelen "Akrep" dizisinin ardından bu sezon iki projenin birden kadrosuna dahil oldu.
Ünlü oyuncular jüri koltuğuna oturacak
Ünlü oyuncular jüri koltuğuna oturacak TÜRSAK Vakfı işbirliğinde gerçekleştirilen DenizBank İlk Senaryo İlk Film Yarışması'nda jüride görev üstlenecek isimler belirlendi.
Bu kadro çok konuşulur!
Bu kadro çok konuşulur! NGM Pictures'ın dijital için çekeceği “Hayaller ve Hayatlar” Cuma günü sete çıkıyor.
Serkan Çayoğlu - Özge Gürel aşkı adım adım nikah masasına gidiyor
Serkan Çayoğlu - Özge Gürel aşkı adım adım nikah masasına gidiyor Yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu başrollerini Pelin Karahan ve Ahmet Kural ile paylaştığı dizi için Eylül ayından beri Kıbrıs'ta.