Özge Özacar


Cem Gelinoğlu ve Özge Özacar'ı buluşturan diziye iki flaş isim katıldı!
Cem Gelinoğlu ve Özge Özacar'ı buluşturan diziye iki flaş isim katıldı! “Kısmet” dizisinin oyuncu seçimleri devam ediyor. NTC Medya‘nın FOX için çekeceği komedi dizisi için geçen hafta Özge Özacar‘ın ardından Cem Gelinoğlu‘yla el sıkışılmıştı.
Oyuncu Cem Gelinoğlu'ndan müjdeli haber
Oyuncu Cem Gelinoğlu'ndan müjdeli haber Oyuncu Cem Gelinoğlu'ndan hayranlarını sevindirecek haber geldi.
Ata Demirer'in merakla beklenen filmi geri sayımda
Ata Demirer'in merakla beklenen filmi geri sayımda Ata Demirer'in kadrosunda ünlü isimleri buluşturan 'Bursa Bülbülü' adlı filmi seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Ata Demirer "Bursa Bülbülü"nün çekimlerini tamamladı
Ata Demirer "Bursa Bülbülü"nün çekimlerini tamamladı Hakan Algül’ün yönettiği, Ata Demirer’in hem yazıp hem oynadığı ‘Bursa Bülbülü’nün çekimleri bitti.
'Baba' dizisinde iki şaşırtıcı ayrılık!
'Baba' dizisinde iki şaşırtıcı ayrılık! Ay Yapım’ın Show TV için çektiği Baba dizisi Haluk Bilginer’li kadrosu, senaryosu ve başarılı rejisiyle bu sezonun en çarpıcı işlerinin başında geliyor.
"Hayaller ve Hayatlar" dizisi veda ediyor
"Hayaller ve Hayatlar" dizisi veda ediyor "Hayaller ve Hayatlar" dizisinin 2. sezon çekimleri önümüzdeki hafta başlayacaktı.
Ata Demirer'in yeni filmi sürpriz isimleri buluşturacak
Ata Demirer'in yeni filmi sürpriz isimleri buluşturacak Ata Demirer geçen yıl evde kaza geçirince ve yönetmen Hakan Algül'ün de sağlık sorunları çıkınca ertelediği 'Bursa Bülbülü' filminin hazırlıklarına devam ediyor.