Özge Özberk


Oyuncu Pamir Pekin'den son dakika haberi
Oyuncu Pamir Pekin'den son dakika haberi Uzun süredir gözlerden uzak olan yakışıklı oyuncu Pamir Pekin'den flaş haber geldi...
Cem Yılmaz ve Özge Özberk 20 yıl sonra yeniden buluştu
Cem Yılmaz ve Özge Özberk 20 yıl sonra yeniden buluştu Komedyen Cem Yılmaz yeni filmi 'Ayzek' için kolları sıvayarak yapımın okuma provalarına başladı.
Özge Özberk ve Ertan Saban başrolde buluştu
Özge Özberk ve Ertan Saban başrolde buluştu Özge Özberk ve Ertan Saban'ın başrollerini paylaştığı 'Gelsin Hayat Bildiği Gibi' dizisi ilk bölümüyle ekrana geldi.
'Gelsin Hayat Bildiği Gibi' dizisi sete çıktı
'Gelsin Hayat Bildiği Gibi' dizisi sete çıktı Yakında Show TV'de ekrana gelmeye başlayacak, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ dizisi çekimlere başladı.
Özge Özberk oğlu için kitap yazdı
Özge Özberk oğlu için kitap yazdı Özge Özberk yazarlığa soyundu, seri şekilde üç çocuk kitabı kaleme aldı: ‘Mavi Kuş’, ‘Kurabiye Ormanı’ ve ‘Yapabilirsin’. Dün de imza günü düzenledi.
Özge Özberk yazarlığa adım attı
Özge Özberk yazarlığa adım attı Oyuncu Özge Özberk, seri olarak hazırlanan 'Mavi Kuş', 'Kurabiye Ormanı', ve 'Yapabilirsin Dostum' adlı üç kitabıyla minik okurlarıyla buluşturdu.
Reytinge yenilen Kanal D dizisi final bile yapmadan veda etti!
Reytinge yenilen Kanal D dizisi final bile yapmadan veda etti! Kanal D'de ekrana gelen, başrollerinde Özge Özberk, Emre Kınay, Musa Uzunlar ve Mert Yazıcıoğlu'nun yer aldığı "Bir Annenin Günahı" final bile yapamadan ekrana veda etti.