Özge Yağız


Özge Yağız: "Yaşadığım her şeyin izini taşırım"
Özge Yağız: "Yaşadığım her şeyin izini taşırım" Show TV'nin iddialı dizisi 'Baba'da rol alan Özge Yağız'dan samimi açıklamalar...
Özge Yağız sete koşarak gidiyor
Özge Yağız sete koşarak gidiyor Sevgilisi Gökberk Demirci'yle evlilik hazırlıkları yaptığı iddia edilen Özge Yağız, Zorlu AVM'de objektiflere yansıdı.
Özge Yağız ile Gökberk Demirci'den sürpriz nikah haberi!
Özge Yağız ile Gökberk Demirci'den sürpriz nikah haberi! Özge Yağız ve Gökberk Demirci'den gelen evlilik haberi sevenlerini sevince boğdu.
Haluk Bilginer'li Baba dizisine bomba transfer!
Haluk Bilginer'li Baba dizisine bomba transfer! Ay Yapım’ın Show TV için çektiği "Baba" dizisi yakında seyirciyle buluşacak.
Tolga Sarıtaş'ın yeni dizisine iki bomba oyuncu
Tolga Sarıtaş'ın yeni dizisine iki bomba oyuncu Haluk Bilginer ile Tolga Sarıtaş'ı buluşturan Ay Yapım imzalı "Baba" dizisinin çekimleri sürüyor.
Özge Yağız'a Gökberk Demirci'den aşk dolu paylaşım
Özge Yağız'a Gökberk Demirci'den aşk dolu paylaşım Yemin'in Reyhan'ı olarak ünlenen ve ekranların aranılan yüzlerinden olan Özge Yağız sosyal medya hesabı Instagram'dan duru güzelliğini gözler önüne serdiği yeni paylaşımlarda bulundu.
Özge Yağız gelecekten tek beklentisini açıkladı
Özge Yağız gelecekten tek beklentisini açıkladı "İçimizden Biri" dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanan Özge Yağız, gelecek hayalini anlattı.