Özge Yağız


Münir Can Cindoruk iddialı dizinin kadrosuna dahil oldu
Münir Can Cindoruk iddialı dizinin kadrosuna dahil oldu Kapadokya'da çekilecek olan atv'nin yeni dizisinin kadrosuna Münir Can Cindoruk da katıldı.
Özge Yağız ve İlhan Şen'i buluşturan projede yeni gelişme
Özge Yağız ve İlhan Şen'i buluşturan projede yeni gelişme Kapadokya'da çekilecek olan "Safir" dizisinin başrollerini İlhan Şen ve Özge Yağız paylaşacak.
'Nihal' rolü Helin Kandemir'i piyano sahibi yaptı!
'Nihal' rolü Helin Kandemir'i piyano sahibi yaptı! Özge Yağız, Helin Kandemir ve Burak Can önceki akşam birlikte objektiflere yansıdı.
Caner Topçu ve Özge Yağız'lı "Başka Türlü Aşk"ta bomba gelişme!
Caner Topçu ve Özge Yağız'lı "Başka Türlü Aşk"ta bomba gelişme! "Duy Beni" dizisinde "Kanat" rolünü canlandırarak milyonların sevdiği bir isim olan 25 yaşındaki Caner Topçu bugünlerde bambaşka bir heyecan içinde...
Caner Topçu ile Özge Yağız'ın sürpriz buluşması
Caner Topçu ile Özge Yağız'ın sürpriz buluşması Caner Topçu ile Özge Yağız "Başka Türlü Aşk" adlı filmde başrolü paylaşacak.
Gökberk Demirci ve Özge Yağız'dan mutluluk pozu
Gökberk Demirci ve Özge Yağız'dan mutluluk pozu Vizyona girecek olan Türk-İran ortak yapımı 'Yunus Çocuk' animasyon sinema filmin galası gerçekleştirildi
Özge Yağız: "Hayaller kuruyorum"
Özge Yağız: "Hayaller kuruyorum" ‘Baba’ dizisiyle şöhretini perçinleyen zarif oyuncu Özge Yağız, çok hayal kurduğunu söyledi.