Özge Yağız


Sol Yanım'ın genç yıldızları hayranlarının sorularını yanıtladı "Sol Yanım" dizisinin genç oyuncuları Özge Yağız ve Tolga Mendi hayranlarından gelen en merak edilen soruları yanıtladı.
Gökberk Demirci: "Bakmaya doyamadığım..." "Yemin" dizisindeki başarılı performansını "Sol Yanım"da da gösteren Özge Yağız, ününe ün katarak hayran kitlesini genişletmeye devam ediyor.
Özge Yağız'ın paylaşımına Gökberk Demirci'den duygulandıran yorum Üçüncü sezonda "Yemin" dizisinden ayrılarak "Sol Yanım"a transfer olan Yağız, bir fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı. Sevgilisi Gökberk Demirci ise aşkının güzelliği karşısında kayıtsız kalamadı.
Özge Yağız: "Gösteriş meraklılarına tahammülüm yok" Daha önce ‘Adını Sen Koy’, ‘Yemin’ gibi başarılı işlerde rol alan zarif isim Özge Yağız, ‘Sol Yanım’da güçlü bir kadın karakteri olan "Serra" rolü ile ekrana geliyor.
Gökberk Demirci ve Özge Yağız'dan yılbaşı paylaşımları Bugünlerde "Sol Yanım" adlı dizide 'Serra' rolünü üstlenen güzel oyuncu Özge Yağız'dan sevgilisi Gökberk Demirci'ye yılbaşına özel yeni paylaşımlar geldi.
Özge Yağız'dan yakışıklı aşkına şarkılı gönderme Son dönemin dikkat çeken genç oyuncularından Özge Yağız, meslektaşı Gökberk Demirci ile dizi setinde tanışmış ve mutlu bir ilişkiye yelken açmıştı.
"Sol Yanım"da beklenmeyen ayrılık kararı Star TV'nin bu sezonda ekran hayatına başlayan "Sol Yanım" dizisinden flaş haber...