Özge Yağız


Asuman Dabak cephesinden konuşulacak haber
Asuman Dabak cephesinden konuşulacak haber Ünlü tiyatro sanatçısı Asuman Dabak cephesinde son dakika gelişmesi...
Özge Yağız'ın yeni projesi belli oldu
Özge Yağız'ın yeni projesi belli oldu Ersoy Güler'in "Kuzey Yıldızı İlk Aşk" dizisinin ardından yine Show TV'ye çektiği "İçimizden Biri" dizisinin başrol kadın oyuncusu belli oldu.
Özge Yağız'ın ayaklarını yerden kesen evlilik teklifi
Özge Yağız'ın ayaklarını yerden kesen evlilik teklifi Genç oyuncu Özge Yağız, önceki gün Cihangir'de bulunan ofisinde görüntülendi. Rol aldığı dizi erken final yapan Yağız, "Yeni birçok proje geliyor. Hepsini okuyorum ama şu an biraz dinlenme aşamasındayım" dedi.
Özge Yağız'dan konuşulacak kıskançlık açıklaması
Özge Yağız'dan konuşulacak kıskançlık açıklaması "Yemin" dizisindeki başarılı oyunculuk performansı ile adından söz ettiren Özge Yağız, "Sol Yanım" dizisinde başrol oynayarak yoluna devam etti.
Cansu Tuman 'Yemin' dizisinden ayrılıyor
Cansu Tuman 'Yemin' dizisinden ayrılıyor Kanal 7'nin iddialı yapımı "Yemin"de başrol oyuncusu ayrılığı yaşanacak.
Özge Yağız ve Gökberk Demirci aynı dizide mi rol alacak?
Özge Yağız ve Gökberk Demirci aynı dizide mi rol alacak? "Yemin" dizisinde canlandırdığı 'Reyhan' karakteri ile seyircilerin gönlünde taht kuran ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan Özge Yağız sosyal medya hesabından hayranlarının sorularını yanıtladı.
Özge Yağız ve Gökberk Demirci'ye sürpriz teklif
Özge Yağız ve Gökberk Demirci'ye sürpriz teklif Kanal 7'nin sevilen günlük dizisi 'Yemin'in başrol oyuncusu Gökberk Demirci, 4. sezon anlaşmasını şimdiden yaptı.