Özgür Özel


Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Özgür Özel'in buluşmasında neler yaşandı?
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Özgür Özel'in buluşmasında neler yaşandı? Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile AKP Genel Merkezi'nde bugün görüştü. CHP ve AKP liderleri 8 yıl sonra baş başa bir araya geldi. Basına kapalı yapılan görüşme, 1 saat 35 dakika sürdü.
Erdoğan-Özel görüşmesi başladı
Erdoğan-Özel görüşmesi başladı Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in görüşmesi başladı.
Özgür Özel ve Ekrem İmamoğlu Saraçhane'de
Özgür Özel ve Ekrem İmamoğlu Saraçhane'de CHP lideri Özel ve İBB Başkanı İmamoğlu, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nde Saraçhane'de konuştu.
Erdoğan ve Özel’den seçim sonrası ilk temas: Ne konuştular?
Erdoğan ve Özel’den seçim sonrası ilk temas: Ne konuştular? TBMM'nin 104. açılış yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş'un ev sahipliğinde resepsiyon düzenlendi.
Koltuğunu Dora'ya bırakan Özgür Özel: "İyice yerleşmezseniz, kaldırabilirler"
Koltuğunu Dora'ya bırakan Özgür Özel: "İyice yerleşmezseniz, kaldırabilirler" CHP Genel Başkanı Özgür Özel, makam koltuğunu 5'inci sınıf öğrencisi Dora Mimaroğlu'na (11) devrederek, "Buyurun Sayın Genel Başkanım, koltuk sizin. Biraz isterseniz sırtınızı dayayın. Bu koltukta, böyle iyice yerleşmezseniz kaldırabilirler sonra" dedi.
Özgür Özel'den Erdoğan'la yüz yüze görüşme mesajı
Özgür Özel'den Erdoğan'la yüz yüze görüşme mesajı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Kapımız açık, Ele alacağımız konu başlıklarımız çok" dediği CHP lideri Özgür Özel, Erdoğan'la çok yakın bir zamanda yüz yüze görüşeceğini duyurdu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "CHP Genel Başkanı Özel'e kapımız açık"
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "CHP Genel Başkanı Özel'e kapımız açık" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "CHP Genel Başkanı Sayın Özel’e kapımız açık. Ele alacağımız konu başlıklarımız çok, ziyarete geldikleri anda oturur konuşuruz" dedi.