Öznur Serçeler


Şahan Gökbakar Recep İvedik'e start verdi
Şahan Gökbakar Recep İvedik'e start verdi Şahan Gökbakar Türk sinema tarihine geçen "Recep İvedik" serisinin yeni filminin çekimlere başladı.
"Allah Yazdıysa Bozsun" filminin galası ünlü isimleri buluşturdu
"Allah Yazdıysa Bozsun" filminin galası ünlü isimleri buluşturdu Başrollerini Gonca Vuslateri, Burak Yamantürk ve Öznur Serçeler’in üstlendiği, oyuncu kadrosunda Pelin Öztekin, Emre Dinler, Merve Sarıtaş, Emre Bulut, Walison Fonseca ve usta oyuncular Nurseli İdiz ile Köksal Engür’ün yer aldığı ‘Allah Yazdıysa Bozsun’ filminin galası gerçekleşti.
Öznur Serçeler 'Allah yazdıysa bozsun’ dedi
Öznur Serçeler 'Allah yazdıysa bozsun’ dedi Öznur Serçeler, 13 Mayıs’ta vizyona girecek ‘Allah Yazdıysa Bozdun’da başrolü Gonca Vuslateri ve Burak Yamantürk ile paylaşıyor.
Tolgahan Sayışman'ın merakla beklenen filminde yeni gelişme
Tolgahan Sayışman'ın merakla beklenen filminde yeni gelişme Tolgahan Sayışman’ın sahibi olduğu Han Medya’nın yapımcılığını üstlendiğini “Aynasız Haluk” filminin afişi yayınlandı.
Aynasız'ın çekimleri start alıyor
Aynasız'ın çekimleri start alıyor Tolgahan Sayışman’ın yapım şirketi Han Medya Yapım’ın ikinci projesi Aynasız'ın çekimleri başlıyor.
Ünlü oyuncular "Allah Yazdıysa Bozsun" için buluştu
Ünlü oyuncular "Allah Yazdıysa Bozsun" için buluştu Lara1 Yapım’ın romantik komedi filmi "Allah Yazdıysa Bozsun"un kadrosu okuma provasında bir araya geldi.
Gonca Vuslateri cephesinden konuşulacak haber
Gonca Vuslateri cephesinden konuşulacak haber Bir süredir sağlık sorunlarıyla uğraşan Gonca Vuslateri setlere geri dönüyor...