patlama


Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Beyoğlu saldırısı mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Beyoğlu saldırısı mesajı Cumhurbaşkanı Erdoğan, 6 sivilin hayatını kaybettiği İstiklal Caddesi'ndeki terör saldırısı hakkında konuştu. Erdoğan, "Kimin ardına saklanırlarsa saklansınlar teröristler kendilerini bekleyen acı akıbetten kurtulamayacaktır" dedi.
Teröristi bu araçla kaçırmayı planlıyordu!
Teröristi bu araçla kaçırmayı planlıyordu! İstiklal Caddesi'ndeki terör saldırısını gerçekleştiren Ahlam Albashir’i kaçırmayı planlayan iki kişiden biri olan Ahmed Jarkas'ın araca bindiği anlar ortaya çıktı.
Minik Ecrin'in annesinden yürek yakan sözler
Minik Ecrin'in annesinden yürek yakan sözler İstanbul Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde 13 Kasım Pazar günü gerçekleşen hain bombalı saldırı Türkiye'yi yasa boğdu. Patlamada 6 vatandaşımız hayatını kaybederken 81 kişi de yaralandı.
Taksim'deki bombalı saldırıda 2 kilit isim daha yakalandı!
Taksim'deki bombalı saldırıda 2 kilit isim daha yakalandı! İstanbul Beyoğlu İstiklal Caddesi'ndeki hain terör saldırısıyla ilgili yeni gelişmeler yaşandı. İki kişi daha gözaltına alındı.
Cansel Elçin çok üzücü gerçeği açıkladı
Cansel Elçin çok üzücü gerçeği açıkladı Türkiye'yi yasa boğan terör saldırısında oyuncu Cansel Elçin'in de olay yerine yakın bir yerde etkinliğe katıldığı ortaya çıkmıştı.
Patlama noktası çiçek bahçesine çevrildi
Patlama noktası çiçek bahçesine çevrildi İstanbul Valiliği'nin aldığı güvenlik kararı nedeniyle İstiklal Caddesi üzerinde bulunan beton saksı ve ağaçların kaldırılması için dün akşam saat 22.00'de kapanan İstiklal Caddesi sabah saat 06.00'da tekrardan araç ve yaya trafiğine açıldı.
Taksim'deki saldırıdan sağ kurtulan İtalyan turist yaşadıklarını anlattı
Taksim'deki saldırıdan sağ kurtulan İtalyan turist yaşadıklarını anlattı Dün öğleden sonra bir kadının bıraktığı bombanın patlamasıyla meydana gelen ve en az 6 kişinin öldüğü ve onlarca insanın yaralandığı saldırıdan sağ kurtulan İtalyan turist yaşadıklarını İngiliz medyasına anlattı.