patlama


Afganistan'da korkunç gün
Afganistan'da korkunç gün Başkent Kabil'de resmi yetkilileri taşıyan minibüs bombayla hedef alındı, en az dört can kaybı var. Orduya ait Mi-17 helikopterinin düşmesi sonucu ise dokuz kişi öldü.
Acılı baba: "Kızımın gidişiyle ciğerim yandı"
Acılı baba: "Kızımın gidişiyle ciğerim yandı" Nazilli’de bir evde çıkan yangında hayatını kaybeden kızı Gamze Esen’in ölümüyle ilgili sevgilisi Fatih Alp Ürgen’i suçlayan baba Yüksel Esen, “Kızımı benzin döküp yaktı” deyip sanığın ağırlaştırılmış müebbet hapse çaptırılmasını istedi.
İspanya'da şiddetli patlama
İspanya'da şiddetli patlama İspanya'nın başkenti Madrid'deki bir binada gerçekleşen patlama, tüm sokağı cehennneme çevirdi.
Gaziantep'teki acı olayda vefat sayısı yükseldi
Gaziantep'teki acı olayda vefat sayısı yükseldi Gaziantep'te şehir merkezindeki bir özel hastanede oksijen tüpü patlaması sonrası çıkan yangında vefat sayısı 9'a yükseldi.
Gaziantep’te bir hastanede oksijen tüpü patladı
Gaziantep’te bir hastanede oksijen tüpü patladı Gaziantep'te özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde oksijen tüpü patladı. Patlamayla birlikte çıkan yangında, 8 hasta hayatını kaybetti. Çok sayıda kişi yaralandı. Yaralılar kentteki başka hastanelere sevk edildi.
Ankara’da doğalgaz patlaması
Ankara’da doğalgaz patlaması Ankara'nın Mamak ilçesinde bir binada doğalgaz patlaması meydana geldi... Yaralılar var, olay yerine sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi.