Pelin Öztekin


Oyuncu Rasim Öztekin'e son görev Önceki akşam hayata gözlerini yuman oyuncu Rasim Öztekin bugün son yolculuğuna uğurlanıyor.
Rasim Öztekin'in ailesinden flaş açıklama Geçtiğimiz gün kaybettiğimiz usta sanatçı Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı Öztekin ve kızı Pelin Öztekin ortak açıklamada bulundu.
Pelin Öztekin'den flaş Rasim Öztekin paylaşımı Türk tiyatro ve sinemasının usta oyuncusu Rasim Öztekin, pazar günü geçirdiği kalp krizinin ardından tedavi gördüğü hastanede dün akşam saatlerinde hayatını kaybetti.
Hastaneden çok üzücü Rasim Öztekin açıklaması Usta oyuncu Rasim Öztekin, dün öğle saatlerinde fenalaştı. Kalp krizi sonucu kalbi duran 62 yaşındaki sanatçı, ilk olarak Beykoz Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Müdahale sonrasında hayata döndürülen Öztekin, daha sonra Doktor Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi'ne sevk edildi.
Pelin Öztekin'den kalp krizi geçiren babası Rasim Öztekin hakkında flaş açıklama Dün kalp krizi geçiren usta oyuncu Rasim Öztekin'in son durumunu kızı Pelin Öztekin açıkladı.