Pelin Öztekin


Ünlü oyuncular "Allah Yazdıysa Bozsun" için buluştu
Ünlü oyuncular "Allah Yazdıysa Bozsun" için buluştu Lara1 Yapım’ın romantik komedi filmi "Allah Yazdıysa Bozsun"un kadrosu okuma provasında bir araya geldi.
Bir otobüs dolusu ünlü, tatilcileri şaşırttı!
Bir otobüs dolusu ünlü, tatilcileri şaşırttı! Bir dergi çekimi için Bodrum'a giden ünlü oyuncular otobüsle plaja gitti. Oyuncuları otobüsten inerken görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.
Pelin Öztekin çirkin mesajı ifşa etti!
Pelin Öztekin çirkin mesajı ifşa etti! Geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden usta oyuncu Rasim Öztekin’in kendisi gibi oyuncu olan kızı Pelin Öztekin, babası hakkında gelen çirkin mesajı sosyal medya hesabından ifşa ederek tepki gösterdi.
Gonca Vuslateri cephesinden konuşulacak haber
Gonca Vuslateri cephesinden konuşulacak haber Bir süredir sağlık sorunlarıyla uğraşan Gonca Vuslateri setlere geri dönüyor...
Pelin Öztekin'in baba özlemi dinmiyor
Pelin Öztekin'in baba özlemi dinmiyor İki ay önce babası Rasim Öztekin'in kaybeden oyuncu Pelin Öztekin, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı. Babasıyla olan fotoğrafını paylaşan Öztekin, "Bir daha baba diyemeyeceğimi bilmek çok zormuş" ifadelerini kullandı.
Pelin Öztekin babası Rasim Öztekin'i andı
Pelin Öztekin babası Rasim Öztekin'i andı 40 gün önce hayatı kaybeden Rasim Öztekin, kızı Pelin Öztekin tarafından duygusal bir mesajla anıldı. Öztekin, Instagram sayfasından bir paylaşım yaparak babasına olan özlemini dile getirdi.
'Aynı sahnedeyiz babiş' diyen Pelin Öztekin duygulandırdı
'Aynı sahnedeyiz babiş' diyen Pelin Öztekin duygulandırdı Babası usta oyuncu Rasim Öztekin'i kalp krizinden kaybeden Pelin Öztekin, önceki gün Yalova'da sahneye çıktı.