Pendik


Pendik'te kaybolan 12 yaşındaki çocuk Şanlıurfa'da bulundu!
Pendik'te kaybolan 12 yaşındaki çocuk Şanlıurfa'da bulundu! İstanbul Pendik'te kaybolan 12 yaşındaki S.E., Şanlıurfa'da bulundu. Emniyet tarafından muhafaza altına alınan S.E. ile ilgili çalışmalar devam ediyor.
Pendik'te servis minibüsü park halindeki 8 araca çarptı
Pendik'te servis minibüsü park halindeki 8 araca çarptı İstanbul Pendikte şoförünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği servis minibüsü önce seyir halindeki bir araca daha sonra park halindeki 8 araca çarptı. Kazada minibüsün şoförü yaralanırken, o anlar bir sitenin güvenlik kamerasına yansıdı.
İnternetten tanıştıkları kadınları evlerine çağırıp gasp ettiler!
İnternetten tanıştıkları kadınları evlerine çağırıp gasp ettiler! Genç kızları ve onları getiren taksicileri silah zoruyla gasp eden şüpheliler tutuklandı.
Pendik'te 3 katlı 2 binanın çatısı alev alev yandı!
Pendik'te 3 katlı 2 binanın çatısı alev alev yandı! İstanbul'da 3 katlı binanın çatısında çıkan yangın bitişiğindeki binanın çatısına da sıçradı. Ölen ya da yaralananın olmadığı yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.
İstanbul'da 7 katlı otelde yangın çıktı!
İstanbul'da 7 katlı otelde yangın çıktı! İstanbul Pendik'te bulunan 7 katlı bir otelde yangın çıktı.
Ayrı yaşadığı eşinin hamile olduğunu öğrenince ortalığı birbirine kattı
Ayrı yaşadığı eşinin hamile olduğunu öğrenince ortalığı birbirine kattı İstanbul'da Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne ait midibüsle çok sayıda araca çarparak ortalığı birbirine katan Erhan Yöndemir'in (54), ayrı yaşadığı eşinin hamile olduğunu öğrenince yanına gitmek için yola çıktığı belirlendi.
Demet Akalın'ın afetzedelere yardımları sürüyor
Demet Akalın'ın afetzedelere yardımları sürüyor Şarkıcı Demet Akalın, depremlerin ardından yardım seferberliğine devam ediyor.