Photoshop


Hakan Peker'e filtre eleştirisi
Hakan Peker'e filtre eleştirisi Yıllara meydan okuyan Hakan Peker, bir de üstüne sosyal medya filtrelerini kullanınca 18 yaşındaki haline geri döndü.
Filtreyi abartan Ajda Pekkan 'bambaşka biri' oldu!
Filtreyi abartan Ajda Pekkan 'bambaşka biri' oldu! Ajda Pekkan, filtreli fotoğraflarıyla takipçilerinin diline düştü. Kullanıcılar ünlü şarkıcıya, "20'li yaşlara döneyim derken bambaşka biri olmuş!" şeklinde yorumlar yaptı.
Ezgi Fındık, sosyal medyanın diline düştü
Ezgi Fındık, sosyal medyanın diline düştü Sosyal medyanın en çok konuşulan fenomenlerinden biri olan Ezgi Fındık'ın son paylaşımı espri konusu oldu. 923 bin takipçili Instagram hesabından bu kareyi paylaşan Ezgi Fındık, sosyal medyanın diline düştü.
Photoshop'u abartan Madonna'yı kimse tanıyamadı
Photoshop'u abartan Madonna'yı kimse tanıyamadı Son dönemde sosyal medyadaki fotoğraflarına yoğun filtre uygulamakla eleştirilen Madonna, işi abarttı.
İrem Derici Müge Anlı hayranı çıktı
İrem Derici Müge Anlı hayranı çıktı Şarkıcı İrem Derici, ünlü gazeteci ve televizyoncu Müge Anlı'ya olan sevgisini dile getirdi.
Mustafa Sandal'ı tanıyabilene aşk olsun!
Mustafa Sandal'ı tanıyabilene aşk olsun! 2020 yılında ilişkilerine bir şans daha tanıyan Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup'un birlikteliği tam gaz devam ediyor.
Deniz Seki'den photoshop isyanı
Deniz Seki'den photoshop isyanı Önceki gün Etiler'de görüntülenen Deniz Seki'ye sosyal medyadan yaptığı paylaşımlara gelen "Photoshop" yorumları hatırlatıldı. Ünlü şarkıcı, "Ne photoshopu arkadaşlar? Görüyorsunuz işte, karşınızdayım." diyerek, eleştirilere tepki gösterdi.