Pınar Deniz


Thodex vurgun için kırmızı elbiseli ünlüleri kullanmış! Kripto para dünyası bir dolandırıcılık hikayesi ile sarsılıyor. Son günlerde para transferlerinde sorun yaşanan kripto para platformu (borsası) Thodex'in internet sitesi kapatıldı. Yatırımcıların hesaplarına ulaşımı kesildi.
Oyuncu Alp Navruz'dan konuşulacak karar Son olarak Kapadokya'da çekilen "Zümrüdüanka"da rol alan yakışıklı aktör Alp Navruz gelen çok sayıda teklifin ardından kararını verdi.
Pınar Deniz'in yoga neşesi "Aşkım Kıyamet" adlı filmde başrolde oynayan Pınar Deniz, sosyal medyada neşe saçtı.
Musa Uzunlar hangi projeyle geri dönüyor? Usta aktör Musa Uzunlar ekranlara geri dönüyor. "Kurtlar Vadisi Pusu" dizisinde canlandırdığı "İskender Büyük" karakteri ile büyük çıkış yakalayan ve daha sonra "Kurtlar Vadisi Gladio" filmini çıkaran oyuncu Musa Uzunlar'ın yeni projesi belli oldu.
"Aşkın Kıyameti" filmine sürpriz oyuncu dahil oldu Ünlü yönetmen Hilal Saral "Aşkın Kıyameti" adlı filmin hazırlıklarına devam ediyor.
Sevilen oyuncular sürpriz filmde buluşuyor Türkiye'nin en başarılı yönetmenlerinden Hilal Saral, "Aşkın Kıyameti" adlı sinema filmini çekmeye hazırlanıyor.
Pınar Deniz: "Terk edilme korkusu hepimizde var" 'Kırmızı Oda' dizisinin güzel "Nazlı"sı Pınar Deniz, oyunculuğun hayattaki en büyük mutluluğu olduğunu söylüyor: “Öncesinde inanılmaz katı ve kapalı bir insandım. Oyunculuğa başlayınca duygularımla tanıştım, bu işi yapmamın en büyük sebebi de bu duygular...”