Pınar Deniz


"Yargı" dizisinden yeni sezon tüyoları!
"Yargı" dizisinden yeni sezon tüyoları! Kanal D’nin yeni yayın dönemi öncesi en çok merak edilen dizilerinin başında şüphesiz "Yargı" geliyor.
Kaan Urgancıoğlu 'Yargı' dizisinden ayrıldı mı?
Kaan Urgancıoğlu 'Yargı' dizisinden ayrıldı mı? Pınar Deniz, Şükran Ovalı ve Uğur Arslan gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı 'Yargı' dizisi yeni sezon hazırlıklarına başladı.
Pınar Deniz yoğun maratona hazır
Pınar Deniz yoğun maratona hazır Oyuncu Kaan Urgancıoğlu'yla birlikte 'Yargı' dizisinin başrolünde yer alan Pınar Deniz, tek başına objektiflere yansıdı.
Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım'dan sürpriz hamle
Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım'dan sürpriz hamle Son dönemin en gözde güzelleriyle aşk yaşayarak hemcinslerini kıskandıran Kaan Yıldırım'ın son gözdesi Pınar Deniz oldu.
Kaan Urgancıoğlu'nun son görüntüsü hayal kırıklığı yarattı
Kaan Urgancıoğlu'nun son görüntüsü hayal kırıklığı yarattı "Yargı" dizisinde Pınar Deniz'le başrolü paylaşan Kaan Urgancıoğlu'nun son hali görenleri şaşkına uğrattı.
Pınar Deniz: "Ben bir Akrep kadınıyım"
Pınar Deniz: "Ben bir Akrep kadınıyım" Oyuncu Kaan Yıldırım'la yeni bir aşka yelken açan Pınar Deniz, en büyük tutkusunu anlattı.
Kaan Urgancıoğlu işte böyle sobelendi!
Kaan Urgancıoğlu işte böyle sobelendi! Yakışıklı Kaan Urgancıoğlu'nun adı sürekli rol arkadaşı Pınar Deniz ile anılıyordu.