Pınar Deniz


Cansu Dere'den sürpriz anlaşma Disney Plus yine büyük bir bombaya daha imza attı ve Türkiye'nin ünlü dünyaya yayınlan starlarından Cansu Dere'yle el sıkıştı.
Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı aşkı nasıl bitti? "Evlilik Hakkında Her Şey" dizisinde 'Yıldırım' karakterine hayat vermiş olan Yiğit kirazcı ile ilişkisini noktalayan Pınar Deniz, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
Üç dizi karakterine oy yağdı Araştırma platformu Pollective ‘8 Mart Kadınlar Günü’ konulu bir araştırma yaptı.
Mehmet Yılmaz Ak genç aşkıyla yolları ayırdı! "Yargı" dizisinde canlandırdığı 'Savcı Pars' rolüyle izleyici ile buluşan 35 yaşındaki ünlü oyuncu Mehmet Yılmaz Ak, kendisinden 14 yaş küçük sevgilisiyle yollarını ayırdı.
Pınar Deniz aşk acısı çekiyor Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı, sürpriz bir şekilde ayrıldı. İkili, birbirlerini Instagram'da takip etmeyi de bıraktı. Herkes ayrılıkla ilgili "kıskançlık" iddiasında bulunurken güzel oyuncunun çok üzgün olduğu öğrenildi.
Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı ayrıldı 'Aşkın Kıyameti' filminin setinde tanışıp, aşk yaşamaya başlayan Pınar Deniz-Yiğit Kirazcı çiftinden kötü haber geldi. Ayrılık kararı alan ikili, birbirlerini sosyal medyadan da sildi.
Uğur Aslan: "Sette yanımda dedikodu yapamıyorlar" Rol aldığı 'Yargı' dizisinin senaristi Sema Ergenekon ile evli olan Uğur Aslan, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.