Pınar Deniz


Pınar Deniz alışveriş stiliyle dikkat çekti
Pınar Deniz alışveriş stiliyle dikkat çekti "Yargı" dizisiyle ekrana gelen güzel oyuncu Pınar Deniz, son dönemin en popüler oyuncuları arasında yer alıyor.
Bomba iddia! Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun tutkulu beraberliği!
Bomba iddia! Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun tutkulu beraberliği! "Yargı" dizisindeki uyumları iki sezondur beğeniyle takip edilen Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun aşk yaşadıkları iddia edildi.
Pınar Deniz'den herkesi duygulandıran satırlar
Pınar Deniz'den herkesi duygulandıran satırlar "Yargı" dizisinin başrolünde yer alan oyuncu Pınar Deniz, Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremlerle ilgili duygusal bir yazı kaleme aldı.
Yargı dizisinde Mehmet Yılmaz Ak krizi! Kadrodan ayrıldı!
Yargı dizisinde Mehmet Yılmaz Ak krizi! Kadrodan ayrıldı! Sürükleyici hikayesiyle ve artan gizemiyle her hafta gerek sosyal medyaya ve gerekse ekrana damga vuran "Yargı" dizisinde şaşırtan bir gelişme yaşandı.
Yargı dizisinde hiç beklenmeyen ayrılık!
Yargı dizisinde hiç beklenmeyen ayrılık! "Yargı" dizisi deprem nedeniyle verilen aranın ardından bu pazar yeni bölümüyle seyirciyle buluşacak.
'Bir Kira Bir Yuva' hareketine ünlü isimlerden tam destek
'Bir Kira Bir Yuva' hareketine ünlü isimlerden tam destek Kahramanmaraş merkezli yıkıcı depremlerin ardından yaralar sarılmaya çalışılıyor.
Pınar Deniz, Tolga Tekin ve Şevval Sam yardımda buluştu
Pınar Deniz, Tolga Tekin ve Şevval Sam yardımda buluştu Oyuncu Tolga Tekin dün Yenikapı Yardım Merkezi’ndeydi.