Polonya


Zehra Güneş'ten duygulandıran hareket
Zehra Güneş'ten duygulandıran hareket Milli takımda forma giyen voleybolculardan Zehra Güneş, Polonya ekibi Lodz ile oynanan CEV Şampiyonlar Ligi play-off rövanş maçı öncesi yapılan saygı duruşunda yaptığı hareketle herkesten alkış topladı.
19 Avrupa ülkesinden 27 ekip seferber edildi
19 Avrupa ülkesinden 27 ekip seferber edildi Avrupa Kriz Yönetimi Komiseri Janez Lenarcic şimdiye kadar 19 Avrupa ülkesinden 27 arama-kurtarma ve sağlık ekibinin depremden sonra Türkiye’ye yardım etmek için seferber edildiğini duyurdu.
Kayıp Nazi hazinesi Polonya'da bulundu
Kayıp Nazi hazinesi Polonya'da bulundu Almanya’nın kalpsiz diktatörü Hitler ve adamları tarafından saklanan Nazi altınlarının yeri bulundu. 1 Eylül'den itibaren çıkarılmaya başlanacak olan altın ve mücevherlerin tam 28 ton olduğu belirtiliyor.
Türkiye'den o ülkeye vize muafiyeti!
Türkiye'den o ülkeye vize muafiyeti! Polonya Cumhuriyeti'nin kimlik kartı hamili vatandaşlarının Türkiye'ye yapacakları turistik amaçlı seyahatlerinde ve transit geçişlerinde vize muafiyeti sağlanmasına ilişkin Cumhurbaşkanı Kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.
TRT'den İzmir Marşı ile ilgili sert açıklama!
TRT'den İzmir Marşı ile ilgili sert açıklama! Polonya’yı 3-0 yenerek adını yarı finale yazdıran Filenin Sultanları’nın maçın ardından İzmir Marşı ile zafer sevincini yaşadığı anlar TRT’de yayınlanmadı.
'Filenin Sultanları' yarı finale yükseldi
'Filenin Sultanları' yarı finale yükseldi Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı, muhteşem zaferlerine bir yenisini daha ekledi. Polonya'ya nefes aldırmayan 'Filenin Sultanları', yarı finale yükseldi.
Polonya’dan Corona virüs aşısı kararı
Polonya’dan Corona virüs aşısı kararı Polonya hükümeti, ülkedeki aşılama süreci devam ederken dikkat çekici bir karar aldı. Polonya, iki dozluk aşılar arasındaki süre zarfını kısalttı.