protesto


Çeşmeliler 'Ranta hayır' dedi!..
Çeşmeliler 'Ranta hayır' dedi!.. İzmir Çeşme’de halkın serbestçe denize girdiği birkaç koydan biri olan Göcücek Koyunun kiralanarak halkın kullanımına sınırlama getirilmesine yöre halkı isyan etti.
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı, 'Mağduruz' diyen kadınları azarladı
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı, 'Mağduruz' diyen kadınları azarladı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Otosansit ile Değirmenönü mahallelerini birbirine bağlayan Balıklıdere Köprüsü’nün açılış töreninde, evleri ve arazileri proje kapsamında kalan ve düşük değer nedeniyle mağdur edildiklerini haykıran iki kadın tarafından protesto edildi.
Mustafa Sarıgül eylemciyi kolundan tutarak sürükledi!
Mustafa Sarıgül eylemciyi kolundan tutarak sürükledi! Mustafa Sarıgül, Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki gösteren bir eylemciyi kolundan tutarak sürüklemeye çalıştı.
Meghan Markle duyarsızlığıyla şoke etti! Dünya yansa umrunda değil
Meghan Markle duyarsızlığıyla şoke etti! Dünya yansa umrunda değil Hollywood son günlerde yazar ve oyuncuların greviyle sarsılırken, Meghan Markle'ın konuyla ilgili hiçbir tepki vermemesi tepki çekti. Üstelik oyuncunun sendikaya üyesi olması da eleştirilmesine neden oldu.
Yüksek kiralardan bunalan kiracılar meydana indi!
Yüksek kiralardan bunalan kiracılar meydana indi! Antalya’da yaşanan fahiş kira artışı vatandaşı canından bezdirdi. Kiracılar, son dönemde artan kira fiyatlarını bir kez daha protesto etti...
Fransa'da bilanço ağırlaşıyor! 'Şiddete son' çağrısı!
Fransa'da bilanço ağırlaşıyor! 'Şiddete son' çağrısı! Fransa'da polisin bir genci vurmasıyla patlak veren protestoların dördüncü gecesinde 1300'ü aşkın kişi gözaltına alındı, 79 polis ve jandarma yaralandı.
Fransa’daki protestolarda gözaltı sayısı artıyor
Fransa’daki protestolarda gözaltı sayısı artıyor Fransa’da trafik kontrolü sırasında 17 yaşındaki Nahel M adlı gencin, 27 Haziran'da yakın mesafeden polis tarafından vurulup öldürülmesini takiben başlayan protestolarda bugün itibariyle gözaltı sayısı 667 oldu.