Rabia Soytürk


Nurgül Yeşilçay ve Bennu Yıldırımlar'ı buluşturan kadroda kavga mı çıktı?
Nurgül Yeşilçay ve Bennu Yıldırımlar'ı buluşturan kadroda kavga mı çıktı? Kanal D'nin merakla beklenen yapımı "Veda Mektubu" dizisi güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor.
Nurgül Yeşilçay ve Selim Bayraktar 'Veda Mektubu'nu birlikte okudu
Nurgül Yeşilçay ve Selim Bayraktar 'Veda Mektubu'nu birlikte okudu Kanal D’nin hazırlıkları tüm hızıyla devam eden yeni dizisi "Veda Mektubu"nun ünlü isimlerden oluşan kadrosu, okuma provasında bir araya geldi.
Veda Mektubu dizisine iki güçlü oyuncu daha katıldı!
Veda Mektubu dizisine iki güçlü oyuncu daha katıldı! "Veda Mektubu" dizisi Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizilerinin başında geliyor.
"Veda Mektubu" güçlü oyuncuları buluşturdu
"Veda Mektubu" güçlü oyuncuları buluşturdu Kanal D’nin yeni dizisi "Veda Mektubu"nun oyuncuları belli oldu...
Oyuncu Rabia Soytürk rapçi Sefo'yu neden ti'ye aldı?
Oyuncu Rabia Soytürk rapçi Sefo'yu neden ti'ye aldı? Rabia Soytürk, Nürnberg konserinde zor anlar yaşayan yakın arkadaşı Sefo'yu soran muhabirlere konuşulacak bir yanıt verdi.
Bennu Yıldırımlar sürpriz oyuncuyla başrolü paylaşacak!
Bennu Yıldırımlar sürpriz oyuncuyla başrolü paylaşacak! "Yaprak Dökümü" dizisinde canlandırdığı 'Fikret' rolü hafızalardan silinmeyen oyuncu Bennu Yıldırımlar'ın yeni projesi heyecan yarattı.
Rabia Soytürk yeni rolü için harıl harıl çalışıyor
Rabia Soytürk yeni rolü için harıl harıl çalışıyor Güzel oyuncu Rabia Soytürk MOST Yapım imzalı yeni dizisi için kampa girdi.