Rabia Soytürk


Rabia Soytürk yakışıklı fenomene gönül verdi
Rabia Soytürk yakışıklı fenomene gönül verdi Sosyal medya fenomeni Fester Abdü ile yeni bir aşka yelken açan Rabia Soytürk, sevgilisi ile ilk kez görüntülendi.
"Veda Mektubu" dizisinin yapımcısından Rabia Soytürk açıklaması
"Veda Mektubu" dizisinin yapımcısından Rabia Soytürk açıklaması "Veda Mektubu"nun yapımcısı Gül Oğuz, Rabia Soytürk'le ilgili ortaya atılan iddiayı yalanladı.
Rabia Soytürk yeni rolü için dans dersi aldı
Rabia Soytürk yeni rolü için dans dersi aldı Güzel ve başarılı oyuncu Rabia Soytürk yeni projesi 'Veda Mektubu' için dans dersleri aldı.
Rabia Soytürk hakkında sürpriz aşk iddiası
Rabia Soytürk hakkında sürpriz aşk iddiası Son dönemin güzel oyuncusu Rabia Soytürk'ün adı son günlerde sürpriz bir isimle anılıyor...
Nurgül Yeşilçay'ın yeni dizisi izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor
Nurgül Yeşilçay'ın yeni dizisi izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken "Veda Mektubu" dizisinin yayın tarihi belli oldu.
Nurgül Yeşilçay ve Bennu Yıldırımlar'ı buluşturan kadroda kavga mı çıktı?
Nurgül Yeşilçay ve Bennu Yıldırımlar'ı buluşturan kadroda kavga mı çıktı? Kanal D'nin merakla beklenen yapımı "Veda Mektubu" dizisi güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor.
Nurgül Yeşilçay ve Selim Bayraktar 'Veda Mektubu'nu birlikte okudu
Nurgül Yeşilçay ve Selim Bayraktar 'Veda Mektubu'nu birlikte okudu Kanal D’nin hazırlıkları tüm hızıyla devam eden yeni dizisi "Veda Mektubu"nun ünlü isimlerden oluşan kadrosu, okuma provasında bir araya geldi.