Ramazan Bayramı


Bige Önal: "Bayramlar çocukluğumuzu hatırlatıyor"
Bige Önal: "Bayramlar çocukluğumuzu hatırlatıyor" Güzel oyuncu Bige Önal, önceki gün arkadaşlarıyla Etiler'deydi.
Bayram namazı için gittiği camide kalp krizi geçirip öldü
Bayram namazı için gittiği camide kalp krizi geçirip öldü Bursa'da bayram namazı kılmak için gittiği camide kalp krizi geçiren Ehliman Bayram (70), hayatını kaybetti.
Sınır kapılarından bayram tatilinde yurt dışına çıkışlar yüzde 125 arttı
Sınır kapılarından bayram tatilinde yurt dışına çıkışlar yüzde 125 arttı Edirne Valisi Yunus Sezer, Ramazan Bayramı tatilinde, Yunanistan ve Bulgaristan’a açılan sınır kapılarında yoğunluk yaşandığını belirtti.
Gökyüzünün hakimleri bayramda da görevde
Gökyüzünün hakimleri bayramda da görevde Erzurum'da 3 bin 200 rakımlı hakim tepeye kurulan Erzurum Hava Radar Mevzi Komutanlığı'nda görevli askerler, Ramazan Bayramı’nı da görevlerinin başında geçiriyor.
Fahriye Evcen - Burak Özçivit çiftinin tercihi Bodrum oldu
Fahriye Evcen - Burak Özçivit çiftinin tercihi Bodrum oldu Kuruluş Osman'ın başrol oyuncusu Burak Özçivit, bayram tatilinde eşi Fahriye Evcen ve oğulları Kerem ve Karan'la Bodrum'daki yazlıklarına gitti.
Görevli oldukları 'TCG Dolunay' denizaltısında bayramlaştılar
Görevli oldukları 'TCG Dolunay' denizaltısında bayramlaştılar Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na bağlı 'TCG Dolunay' denizaltısında görevli 45 mürettebat, bayramı denizaltılarında karşıladı.
Bakan Koca, Hatay'da: "Acıları içimizde ama umutlarımız hep taze"
Bakan Koca, Hatay'da: "Acıları içimizde ama umutlarımız hep taze" Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Hatay'da bayram namazını kılıp, deprem şehitleri mezarlığını ziyaret etti. Koca, Acıları içimizde ama umutlarımız hep taze" dedi.