rapor


Çalışanlar 2023’te en çok psikolojik danışmanlık hizmeti aldı!
Çalışanlar 2023’te en çok psikolojik danışmanlık hizmeti aldı! Danışmanlık hizmeti şirketi AVİTA, ‘Çalışan Destek Programı’ değerlendirme raporunu açıkladı. Rapora göre, çalışanların en çok tercih ettiği hizmet yüzde 44 ile psikolojik danışmanlık oldu. Onu sırasıyla yüzde 28 ile mevzuat danışmanlığı, yüzde 8 ile tıbbi bilgi danışmanlığı takip etti.
Deniz Bulutsuz ve Ozan Güven davasında Adli Tıp Üst Kurul Raporu dosyaya girdi
Deniz Bulutsuz ve Ozan Güven davasında Adli Tıp Üst Kurul Raporu dosyaya girdi Birliktelikleri şiddet iddiasıyla biten Deniz Bulutsuz ve Ozan Güven'in birbirlerinden karşılıklı şikayetçi oldukları davada, Adli Tıp İkinci Üst Kurul raporu bugün görülecek duruşma öncesi dava dosyasına girdi.
İstanbul Havalimanı 2024'e zirvede başladı
İstanbul Havalimanı 2024'e zirvede başladı Avrupa Hava Seyrüsefer Emniyet Teşkilatı (EUROCONTROL)'nın, yeni yılın ilk haftası verilerine göre İstanbul Havalimanı günlük ortalama bin 329 uçuş ile Avrupa'nın en yoğun havalimanı oldu.
Seçil Erzan'ın yeni mesajı ortaya çıktı! 'Muslera ve Podolski' detayı
Seçil Erzan'ın yeni mesajı ortaya çıktı! 'Muslera ve Podolski' detayı Aralarında ünlü futbolcularında olduğu 21 kişiyi dolandırdığı gerekçesiyle tutuklanan DenizBank Levent Büyükdere Caddesi'ndeki şube müdürü Seçil Erzan'ın kırık cep telefonuna ait bilirkişi raporundan yeni detaylar ortaya çıktı.
Trendyol, 'global moda endüstrisinde ezber bozan markalar' arasında yer aldı
Trendyol, 'global moda endüstrisinde ezber bozan markalar' arasında yer aldı Business of Fashion ve Mckinsey tarafından hazırlanan, 'Modanın Durumu, 2024' (The State of Fashion 2024) raporunda Trendyol, global moda endüstrisinde ezber bozan üçüncü nesil markalar arasında gösterildi.
MASAK raporunda Yörük kardeşlerin banka hesap hareketlerine dikkat çekildi
MASAK raporunda Yörük kardeşlerin banka hesap hareketlerine dikkat çekildi Seçil Erzan davasında sanıkların para trafiğini inceleyen Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) raporunda sanık Atilla Yörük ve kardeşi Ali Yörük'ün banka hesap hareketlerine dikkat çekildi.
Somali Cumhurbaşkanı'nın oğlunun karıştığı kazada Adli Tıp raporu çıktı
Somali Cumhurbaşkanı'nın oğlunun karıştığı kazada Adli Tıp raporu çıktı Somali Cumhurbaşkanı'nın oğlu Mohammed Hassan Shekh Mohamud'un motosikletli kurye Yunus Emre Göçer'e çarptığı kazaya ilişkin Adli Tıp Kurumu Trafik İhtisas Dairesi tarafından rapor hazırlandı. Raporda şüpheli Mohammud’un asli derecede, Göçer’in ise tali derecede kusurlu olduğu belirtildi.