rapor


Sebile Ölmez'in 300 bin TL'lik davası görevsizliğe takıldı
Sebile Ölmez'in 300 bin TL'lik davası görevsizliğe takıldı 1 milyonun üzerinde takipçisi bulunan Sebile Ölmez, 2020 yılında bir TV programında jüri koltuğuna oturdu.
Prof. Dr. Okan Tüysüz: "18 il için uyarı raporu gönderdim tek geri dönüş olmadı"
Prof. Dr. Okan Tüysüz: "18 il için uyarı raporu gönderdim tek geri dönüş olmadı" JMO Deprem Danışma Kurulu Başkanı ve İTÜ'lü Jeolog Prof. Dr. Okan Tüysüz, davet edildiği TBMM Deprem Araştırma Konseyi toplantısında, JMO'nun 18 kentle ilgili rapor hazırladığını, bu raporların gerekli mercilere gönderildiğini ancak hiçbir kurumdan geri dönüş olmadığını söyledi.
Rönesans Rezidans'ta bilirkişi raporuna ulaşıldı
Rönesans Rezidans'ta bilirkişi raporuna ulaşıldı Hatay'daki yıkımın simgeleri arasında olan 249 daireli Rönesans Rezidans'la ilgili yürütülen soruşturmada önemli bir gelişme yaşandı.
Balta çiftine site sakinlerinden şok! "Astrologlar deprem olmaz dedi, boşverin!"
Balta çiftine site sakinlerinden şok! "Astrologlar deprem olmaz dedi, boşverin!" 'Riskli bölge' olarak ifade edilen İstanbul Florya'da oturan Hakan ve Derya Balta, diğer site sakinlerinin söylemleriyle şoke oldu.
İTÜ'den "Sağlamlık raporu" dolandırıcılığı uyarısı!
İTÜ'den "Sağlamlık raporu" dolandırıcılığı uyarısı! İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), sağlamlık raporu dolandırıcılığı uyarısında bulunarak, 'İstanbul Teknik Üniversitesi Onaylı Deprem Risk Analiz Raporu', 'İTÜ Onaylı Bina Sağlamlık Raporu' gibi ifadelerin yer aldığı firma reklamlarına dikkat çekti.
Hafsanur Sancaktutan intihar iddiasını yalanladı!
Hafsanur Sancaktutan intihar iddiasını yalanladı! Bircan Bali'nin "Söylemezsem Olmaz" programında dile getirdiği intihar iddiasının ardından genç oyuncu Hafsanur Sancaktutan'dan bu iddiaya ilişkin yazılı bir açıklama geldi.
İstanbul'un 2022 asayiş raporu
İstanbul'un 2022 asayiş raporu İstanbul'da 2022 yılında yapılan "Huzur" denetimlerinde 8 milyon 22 bin 248 kişi kontrolden geçirildi. Haklarında yakalama kararı bulunan 25 bin 453 kişi gözaltına alındı. Operasyonlarda 2 bin 730 tabanca çok sayıda mermi, uyuşturucu madde ve haplar ele geçirildiği belirtildi.