Rasim Ozan Kütahyalı


Ahmet Çakar 'Özür dilemediği takdirde gidiyorum' dedi ve gitti!
Ahmet Çakar 'Özür dilemediği takdirde gidiyorum' dedi ve gitti! Rasim Ozan Kütahyalı ile kavga eden Ahmet Çakar stüdyoyu terk etti.
Nagehan Alçı'nın avukatından açıklama: "Talep edilen 40 milyon lira..."
Nagehan Alçı'nın avukatından açıklama: "Talep edilen 40 milyon lira..." Eşi Rasim Ozan Kütahyalı ile boşanma sürecinde olan gazeteci Nagehan Alçı'nın avukatı, Kütahyalı'dan talep edilen 40 milyon liranın "mal paylaşımı" talebi değil, tazminat olduğunu belirtti.
Nagehan Alçı: "Rasim'le anlaşarak evliliğimizi bitirme kararı aldık"
Nagehan Alçı: "Rasim'le anlaşarak evliliğimizi bitirme kararı aldık" Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı çifti boşanmak için aile mahkemesine başvurdukları iddia edilmişti. Nagehan Alçı'dan konuyla ilgili ilk paylaşım geldi.
Nagehan Alçı şiddet mağduru mu? Şaşırtan iddia
Nagehan Alçı şiddet mağduru mu? Şaşırtan iddia Rasim Ozan Kütahyalı'nın psikolojik ve ekonomik şiddetinden kaçmak için 4 yıl önce ayrı eve taşınmış.
Nagehan Alçı'ya Rasim Ozan Kütahyalı soruldu! Boşanıyorlar mı?
Nagehan Alçı'ya Rasim Ozan Kütahyalı soruldu! Boşanıyorlar mı? Eşi Rasim Ozan Kütahyalı'dan boşanmak için 40 milyon TL tazminat talep ettiği iddia edilen Nagehan Alçı konuştu.
Nagehan Alçı'nın boşanma talepleri belli oldu!
Nagehan Alçı'nın boşanma talepleri belli oldu! Sık sık boşanma iddialarıyla gündemde Nagahen Alçı’nın 13 yıllık kocası Rasim Ozan Kütahyalı’ya boşanma davası açtığı öne sürüldü.
Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı boşanıyor
Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı boşanıyor Habertürk yazarı Nagehan Alçı ve 2010 yılında evlendiği eşi Beyaz Futbol programı yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı'nın boşanmak için aile mahkemesine başvurduğu öğrenildi.