Rasim Ozan Kütahyalı


Rasim Ozan Kütahyalı'dan Sedat Peker'in iddialarına yanıt
Rasim Ozan Kütahyalı'dan Sedat Peker'in iddialarına yanıt Rasim Ozan Kütahyalı'dan Sedat Peker'in iddialarına yanıt geldi. Kütahyalı, "Sezgin Baran Korkmaz'ın misafiri değildim, alakam ve muhabbetim yok" dedi.
Flaş iddia!.. Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı boşandı mı?
Flaş iddia!.. Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı boşandı mı? Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı'nın evliliklerini sonlandırdığı iddia edildi. Posta Gazetesi magazin muhabiri Alev Gürsoy, Alçı ve Kütahyalı çiftinin boşandığını ileri sürdü.
Ümit Kocasakal’dan ROK’a müsilaj göndermesi
Ümit Kocasakal’dan ROK’a müsilaj göndermesi Güneş Gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla Açık ve Net'te konuk olan eşi Nagehan Alçı'ya seslenerek programa katılan Ümit Kocasakal ile ilgili şok sözler söyledi. Bu sözlere yanıt Kocasakal'dan gecikmedi.
Nagehan Alçı'dan Rasim Ozan Kütahyalı'ya sert yanıt
Nagehan Alçı'dan Rasim Ozan Kütahyalı'ya sert yanıt Habertürk gazetesi yazarı Nagehan Alçı, eşi Rasim Ozan Kütahyalı’nın dün gece yaptığı paylaşımlarla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
Rasim Ozan Kütahyalı: "Nagehancım, bunlar bizim köpeğimiz!"
Rasim Ozan Kütahyalı: "Nagehancım, bunlar bizim köpeğimiz!" Rasim Ozan Kütahyalı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla "Yok artık" dedirtti. Kütahyalı, "Açık ve Net" programına konuk olan eşi Nagehan Alçı'ya seslenerek yayına katılan Prof. Dr. Ümit Kocasakal ile ilgili şok sözler söyledi.
Beyaz TV'nin futbol programı tepki çekti
Beyaz TV'nin futbol programı tepki çekti Melih Gökçek’in sahibi olduğu Beyaz TV'de ekrana gelen "Derin Futbol" programı yaptığı son yayında kamuoyundan tepki çekti.
EROL VE GÜLER SABANCI OLMAK ÜZERE BÜTÜN AİLE HER ŞEYİ BİLİYOR
EROL VE GÜLER SABANCI OLMAK ÜZERE BÜTÜN AİLE HER ŞEYİ BİLİYOR Türkiye'yi yasa boğan Özdemir Sabancı cinayeti üzerinden 25 yıl geçti. Güneş Gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, cinayetin halen aydınlatılamamış olması nedeniyle 'sivri dilli' bir yazı kaleme aldı....