Rasim Öztekin


'Aynı sahnedeyiz babiş' diyen Pelin Öztekin duygulandırdı
'Aynı sahnedeyiz babiş' diyen Pelin Öztekin duygulandırdı Babası usta oyuncu Rasim Öztekin'i kalp krizinden kaybeden Pelin Öztekin, önceki gün Yalova'da sahneye çıktı.
Rasim Öztekin'in eşi büyük üzüntüyü atlatamıyor
Rasim Öztekin'in eşi büyük üzüntüyü atlatamıyor Tiyatro ve sinema oyuncusu Rasim Öztekin, geçirdiği kalp krizi nedeniyle 9 Mart'ta hayatını kaybetti. 62 yaşında vefat eden sanatçının ani ölümü 2005 yılında dünya evine girdiği eşi Esra Kazancıbaşı'nı yıktı.
Pelin Öztekin: "Asla unutulmayacaksın Babiş"
Pelin Öztekin: "Asla unutulmayacaksın Babiş" 8 Mart’ta hayatını kaybeden Rasim Öztekin, Galatasaray taraftarıydı. Oyuncunun karton maketi, Galatasaray- Rizespor maçı öncesi Türk Telekom Stadyumu’nda tribüne yerleştirildi.
Pelin Öztekin'den basın mensuplarına Rasim Öztekin çağrısı!
Pelin Öztekin'den basın mensuplarına Rasim Öztekin çağrısı! Geçtiğimiz hafta kalp krizi geçiren ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden usta oyuncu Rasim Öztekin'in kendisi gibi oyuncu olan kızı Pelin Öztekin, babasıyla ilgili yeni bir paylaşımda bulundu.
Pelin Öztekin: "Ben sonunda büyüdüm baba"
Pelin Öztekin: "Ben sonunda büyüdüm baba" Usta oyuncu Rasim Öztekin, geçtiğimiz günlerde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirmişti. Pelin Öztekin, babası için sosyal medyadan duygusal paylaşımda bulunarak, "Sen benim ilk aşkım, kahramanım, hayranı olduğum dayanağımdın. Ben sonunda büyüdüm baba" ifadelerini kullandı.
Rasim Öztekin'in eşinden Demet Akbağ'ın iddiasına çok sert yanıt!
Rasim Öztekin'in eşinden Demet Akbağ'ın iddiasına çok sert yanıt! Yakın dostu Rasim Öztekin'i kaybetmenin acısını yaşayan Demet Akbağ, "Kalbi zaten problemliydi. Bir de Covid-19 sebebiyle olması gereken bir ameliyatı da galiba ihmal etmiş. Kalp krizi, aramızdan aldı onu" ifadelerini kullanmıştı.
Rasim Öztekin’in eşinden duygu yüklü paylaşım
Rasim Öztekin’in eşinden duygu yüklü paylaşım Geçtiğimiz günlerde hayata gözlerini yuman usta oyuncu Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı Öztekin, sosyal medya hesabından duygu yüklü bir paylaşım yaptı.