Rassan Khoshnaw


Ebru Gündeş'in genç aşkı: "Özel fotoğraflarımı hacker'lar çaldı"
Ebru Gündeş'in genç aşkı: "Özel fotoğraflarımı hacker'lar çaldı" Ebru Gündeş’le aşk karesi medyaya yansıyan Iraklı Rassan Khoshnaw, illegal gruplar tarafından hacker saldırısına uğradığını söyledi. Khoshnaw, özel hayatına dair görüntülerin telefonundan çalındığını iddia etti.
Bahar Candan Rassan konusunda Ebru Gündeş'i uyardı!
Bahar Candan Rassan konusunda Ebru Gündeş'i uyardı! Ebru Gündeş-Rassan Khoshnaw aşkı belgelendi! Bir süredir ünlü sanatçıyı markajına alan 28 yaşındaki Kuzey Iraklı işadamı, ilgisiyle Gündeş’in kalbini çalmayı başardı.
Pınar Eliçe'den Ebru Gündeş'in yeni aşkı için flaş yorum
Pınar Eliçe'den Ebru Gündeş'in yeni aşkı için flaş yorum Ebru Gündeş ve yeni sevgilisi olan Iraklı Rassan Khoshnaw’ın birlikte çekildikleri fotoğrafı ortaya çıktı.
Ebru Gündeş'in yeni sevgilisiyle ilgili şaşırtan gerçek
Ebru Gündeş'in yeni sevgilisiyle ilgili şaşırtan gerçek 11 yıllık eşi ve kızı Alara’nın babası Reza Zarrab’dan geçen sene boşanan 47 yaşındaki şarkıcı Ebru Gündeş’in bir süredir birlikte olduğu iddia edilen 28 yaşındaki Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile samimi bir fotoğrafı sosyal medyaya sızdı.
Ebru Gündeş'in yeni aşkıyla fotoğrafı ortaya çıktı
Ebru Gündeş'in yeni aşkıyla fotoğrafı ortaya çıktı Ebru Gündeş ve yeni sevgilisi olan Iraklı Rassan Khoshnaw’ın birlikte çekindikleri fotoğrafı ortaya çıktı.
Ebru Gündeş'in sürpriz aşkı, evli iş insanı kim?
Ebru Gündeş'in sürpriz aşkı, evli iş insanı kim? Yeni Birlik Gazetesi yazarı Aslı Sertdemir, Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile aşk yaşadığı konuşulan Ebru Gündeş‘in gizemli bir hayranı olduğunu kaleme aldı…