Recep Tayyip Erdoğan


Ekrem İmamoğlu: "Bu kente ihanetten Allah bizi korusun" Pandemi önlemleri nedeniyle ertelendiği için nisan ve mayıs ayları oturumları birleştirilerek gerçekleştirilen İBB Meclisi'nin üçüncü birleşiminde 2020 yılının faaliyet raporu oylandı.
Yılmaz Özdil'den Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘Bay Meral’ sözlerine flaş yorum! AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Akşener için söylediği, 'Bay Meral' sözlerine Sözcü yazarı Yılmaz Özdil'den tepki geldi…
Cumhurbaşkanı Erdoğan HSK'ya 4 üye atadı HSK Kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hakimler ve Savcılar Kurulu’na (HSK), 4 yeni isim atadı.
Ahmet Davutoğlu: "Süleyman Soylu alçakça iftira atıyor" Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Habertürk'te dile getirdiği iddiaların "külliyen yalan" olduğunu söyledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sözde babaların racon kestiği Türkiye geride kaldı" Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ülkenin dört bir yanında türemiş, kerameti kendinden menkul, cafcaflı lakaplarla anılan sözde babaların racon kestiği Türkiye'yi hukuktan başka yöntemlerin geçerli olmadığı bir seviyeye getirdik" ifadelerini kullandı.
Savcı Sayan: "Erdoğan giderse biz Suriye olacağız!" Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın canlı yayındaki açıklamaları gündem yarattı. Sayan'ın "Tayyip Erdoğan, bir Anadolu destanıdır. Giderse çok arayacağız. Tayyip Erdoğan giderse biz Suriye olacağız" sözleri sosyal medyada çok konuşuldu.
Fatih Portakal’ın Sedat Peker paylaşımı olay oldu! Sedat Peker'in açıklamaları ile ilgili yorum yapan Fatih Portakal, Erdoğan'ın tavrını eleştirdi.