Recep Tayyip Erdoğan


Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan onlarca atama ve görevden alma
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan onlarca atama ve görevden alma Cumhurbaşkanı Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan kararlara göre bazı bakanlık, kurum ve kuruluşlarda atama ve görevden almalar gerçekleşti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunanistan sorusuna yanıt
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunanistan sorusuna yanıt Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bosna-Hersek, Sırbistan ve Hırvatistan ziyareti dönüşünde uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kraliçe Elizabeth'in vefatını üzüntüyle öğrendim"
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kraliçe Elizabeth'in vefatını üzüntüyle öğrendim" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 96 hayatını kaybeden Kraliçe 2. Elizabeth için taziye mesajı yayımladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Hırvatistan'da
Cumhurbaşkanı Erdoğan Hırvatistan'da Cumhurbaşkanı Erdoğan, Balkan ziyareti kapsamında Hırvatistan'a geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan için Hırvatistan'da resmi karşılama töreni düzenleniyor
Erdoğan: "Avrupa ektiğini biçiyor, bizde sıkıntı yok"
Erdoğan: "Avrupa ektiğini biçiyor, bizde sıkıntı yok" Sene başında tüm faturalarının toplamına ayda 1000 TL ödeyen bir aile, bu kış sadece doğalgaza 1000 TL ödeyecek. Son zamlar vatandaşın belini bükerken, Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Avrupa kışı ciddi sıkıntılarla geçirecek, bizde bir sıkıntı yok" dedi.
İcralık borçlar için düzenleme
İcralık borçlar için düzenleme Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Kabine Toplantısı'nın ardından açıklamalarda bulundu.
Kabinenin gündemi gıda
Kabinenin gündemi gıda Kabine toplantısında; sosyal konut projeleri, gıda enflasyonu ile enerji sübvansiyonları ele alınacak.