Recep Tayyip Erdoğan


Cumhurbaşkanı Erdoğan Putin ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan Putin ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklama: "Memur ve emekli zammı yüzde 30 oldu"
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklama: "Memur ve emekli zammı yüzde 30 oldu" Cumhurbaşkan Recep Tayyip Erdoğan, yüzde 25 olarak açıklanan memur ve emekli maaş artış oranını yüzde 30'a çıkardıklarını açıkladı.
Şebnem Korur Fincancı'nın cumhurbaşkanına hakaret cezasına onama
Şebnem Korur Fincancı'nın cumhurbaşkanına hakaret cezasına onama Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, başbakanlığı döneminde hakaret ettiği iddiasıyla 7 bin 80 TL para cezasına çarptırılan Türk Tabipleri Birliği (TTB) Merkez Konseyi Başkanı Şebnem Korur Fincancı’nın cezası, istinaf mahkemesince onandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Memur ve emeklilerin maaş zammı yüzde 25"
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Memur ve emeklilerin maaş zammı yüzde 25" Memur maaşlarına ve emekli aylıklarına enflasyon farkına ilave olarak refah zammı yapılacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, memur ve emeklilere verilecek refah payının yüzde 8.5 olacağını açıkladı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "EYT'de yaş sınırı uygulanmayacak"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "EYT'de yaş sınırı uygulanmayacak" Milyonların gözü kulağı olan EYT ile ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklama yaptı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklamalar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısı sonrası açıklama yaptı.
Yılın son kabine toplantısı: EYT, fahiş fiyat artışı ve doğalgaz müjdesi
Yılın son kabine toplantısı: EYT, fahiş fiyat artışı ve doğalgaz müjdesi Cumhurbaşkanı Erdoğan, yılın son kabine toplantısına başkanlık edecek. Toplantıda EYT, fahiş fiyat artışları ana gündem maddesi olurken, Erdoğan'ın Karadeniz'de bulunan doğalgaz ile ilgili müjde açıklaması bekleniyor.