reklam


Pelin Akil: "Annelik kaygısını hala yaşıyorum"
Pelin Akil: "Annelik kaygısını hala yaşıyorum" Anıl Altan'la evliliğinden Alin ve Lina adında kızları olan oyuncu Pelin Akil, anne-çocuk psikolojisinden bahsetti.
Berk Erçer Türk Hava Yolları'nın imaj yüzü oldu
Berk Erçer Türk Hava Yolları'nın imaj yüzü oldu Reyting rekortmeni “Kuruluş Osman” dizisinin Konur Alp’i Berk Erçer büyük bir markanın global yüzü oldu.
Hazal Kaya ve Ali Atay'dan flaş karar
Hazal Kaya ve Ali Atay'dan flaş karar Sanat dünyasının örnek evliliğiyle dikkatleri üzerine çeken ünlü çifti Hazal Kaya ve Ali Atay beraber bir reklam kampanyasının yüzü oldu.
Emre Bey’den yeni anlaşma
Emre Bey’den yeni anlaşma "Kuruluş Osman"ın 'Orhan'ı Emre Bey yüzü olduğu giyim markasıyla yaptığı sözleşmeyi bir yıl daha uzattı.
Tüketiciyi aldatıcı reklamlara 24 milyon 608 bin TL ceza
Tüketiciyi aldatıcı reklamlara 24 milyon 608 bin TL ceza Ticaret Bakanlığı'nca, Reklam Kurulu toplantısında tüketiciyi aldatan, yanıltan, tecrübe ve bilgi eksikliklerini istismar eden reklamlar ile haksız ticari uygulamalarla ilgili 141 dosyada 24 milyon 608 bin 587 TL ceza uygulandığını duyurdu.
Öznur Serçeler'den sürpriz anlaşma
Öznur Serçeler'den sürpriz anlaşma Öznur Serçeler dizi çekimleri ve tiyatro çalışmalarının ardından yeni yaptığı reklam anlaşmasıyla adından söz ettirmeye hazırlanıyor.
Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan'ın adını dahi duymak istemedi
Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan'ın adını dahi duymak istemedi Güzel oyuncu Afra Saraçoğlu, yüzü olduğu şampuan markasının davetinde boy gösterdi.