rezidans


Rezidanstan düşüp ölen Saliha hemşirenin annesi ilk kez konuştu
Rezidanstan düşüp ölen Saliha hemşirenin annesi ilk kez konuştu Aksaray'da doktor sevgilisi Halil İbrahim A.'nın (43) oturduğu rezidansın balkonundan düşerek hayatı kaybeden hemşire Saliha Tuncel'in (25) annesi Hacer Tuncel'den yürek yakan açıklamalar...
Rezidansta işkence davasında gerekçeli karar açıklandı
Rezidansta işkence davasında gerekçeli karar açıklandı Konya'da Merve K.'nin (28) bir rezidansta işkenceye uğramasına ilişkin toplam 9 yıl 10'ar ay hapis cezasına çarptırılan eski sevgili Murat Demirci (42), nişanlısı Sara Demir (25) ve arkadaşı Tuğba Demirci'nin (23) yargılandığı kamu davasının gerekçeli kararı açıklandı.
Rezidansta eski sevgiliye işkence sanıklarına 9'ar yıl hapis cezası
Rezidansta eski sevgiliye işkence sanıklarına 9'ar yıl hapis cezası Konya'nın Selçuklu ilçesinde olaydan sonra adını Eda olarak değiştiren Merve K.'ye (27) rezidansta işkence yapan eski sevgilisi Murat Demirci (41), nişanlısı Sara Demir (24) ve arkadaşları Tuğba Demirci (22), 9 yıl 10'ar ay hapis cezasına çarptırıldı.
Şok! Hırsızlardan yeni yöntem! Şimdi de rezidanslara dadandılar!
Şok! Hırsızlardan yeni yöntem! Şimdi de rezidanslara dadandılar! İstanbul'da iki eve girerek yüklü miktarda para ve elektronik eşyaları çaldıkları tespit edilen şüphelilerden Şeyma U.(21) yakalandı. Daha önceden 69 tane suç kaydı olduğu öğrenilen Şeyma U.'nun hırsızlık için girdikleri rezidansta anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
Sinan Akçıl'dan komşusu Icardi hakkında olay sözler: "Aleyna Tilki'de ayrıldı"
Sinan Akçıl'dan komşusu Icardi hakkında olay sözler: "Aleyna Tilki'de ayrıldı" Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi ile aynı rezidansta oturan Sinan Akçıl'dan konuşulacak açıklamalar.