Rize


Köpeğini ameliyat ettiren Jessica May'in endişeli bekleyişi
Köpeğini ameliyat ettiren Jessica May'in endişeli bekleyişi Türk vatandaşlığına başvuran Brezilyalı oyuncu Jessica May, geçtiğimiz günlerde eşi Hüseyin Kara'nın ailesinin yaşadığı Rize'ye gitti.
Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal’a anlamlı jest
Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal’a anlamlı jest Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ve oyuncu eşi Sinem Kobal'ın hayranları tüm Türkiye'ye nefes aldırmak için kolları sıvadı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeğeni Corona'dan yaşamını yitirdi
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeğeni Corona'dan yaşamını yitirdi Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kocaeli'de esnaflık yapan yeğeni Ahmet Erdoğan, corona virüsü nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
Corona virüse yakalanan Bahar Şahin'den flaş haber!
Corona virüse yakalanan Bahar Şahin'den flaş haber! Corona virüse yakalandığı için başrolünde oynayacağı "İyi Aile Babası" dizisinden ayrılmak zorunda kalan oyuncu Bahar Şahin'den flaş haber...
Başkan Çervatoğlu: "Bu tabelayı indirmeyiz"
Başkan Çervatoğlu: "Bu tabelayı indirmeyiz" Rize Fındıklı’da Millet Bahçesi’nin adını “100’üncü Yıl Atatürk Parkı” diye değiştirdikleri gerekçesiyle hakkında soruşturma açılan Başkan Çervatoğlu, “Tabelayı indirmeyiz. Zor kullanırlarsa direniriz” dedi.
CHP’li belediye başkanı ve 7 meclis üyesine ‘Atatürk’ soruşturması
CHP’li belediye başkanı ve 7 meclis üyesine ‘Atatürk’ soruşturması İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan inceleme sonrasında bakanlık, Belediye Başkanı Ercüment Çervatoğlu ve 7 CHP'li meclis üyesi hakkında Millet Bahçesi'nin adını '100. Yıl Atatürk Parkı' olarak değiştirdikleri ve tabela yaptırarak kamu zararı oluşturdukları gerekçesiyle soruşturma izni verdi.