RTÜK


RTÜK'ten Kızıl Goncalar'a inceleme kararı
RTÜK'ten Kızıl Goncalar'a inceleme kararı Özgü Namal ile Özcan Deniz‘i buluşturan Kızıl Goncalar dizisi geçen pazartesi ilk bölümüyle seyirciyle buluşmuş ve büyük ilgi görmüştü.
RTÜK Başkanı Şahin: "Şiddete sevk eden spor programlarına yaptırım uygulanacak"
RTÜK Başkanı Şahin: "Şiddete sevk eden spor programlarına yaptırım uygulanacak" Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, vatandaşları yanlış bilgilendiren, şiddet ortamına sevk eden spor programları hakkında gerekli yaptırımların uygulanacağını açıkladı.
RTÜK Başkanı Şahin: "Türk medyası iyi bir sınav veriyor"
RTÜK Başkanı Şahin: "Türk medyası iyi bir sınav veriyor" Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından organize edilen Bölgesel ve Yerel medya buluşmalarının 6’ncısı Rize’de düzenlendi.
'Aile' dizisinde şaşırtan sahne: "Yukarı bak yukarı"
'Aile' dizisinde şaşırtan sahne: "Yukarı bak yukarı" Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı 'Aile' dizisindeki yatak odası sahnesi, sosyal medyada gündem oldu.
RTÜK Başkanı yeniden Ebubekir Şahin oldu
RTÜK Başkanı yeniden Ebubekir Şahin oldu Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı, yapılan seçim sonucu yeniden Ebubekir Şahin oldu.
RTÜK'ün yeni üyeleri belli oldu
RTÜK'ün yeni üyeleri belli oldu TBMM Genel Kurulu'nda, Ebubekir Şahin ve İlhan Taşçı ikinci kez, Necdet İpekyüz ise ilk kez Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) üyeliğine seçildi.
RTÜK'ten HALK TV'ye Ayşenur Arslan cezası
RTÜK'ten HALK TV'ye Ayşenur Arslan cezası RTÜK Başkanı Şahin dün gece yarısı açıklama yaparak, gazeteci Ayşenur Arslan'ın Ankara'daki bombalı saldırıya ilişkin yaptığı değerlendirmeler nedeniyle Halk TV hakkında inceleme başlattıklarını duyurmuştu.