rüşvet


Sigara denetimcilerinin rüşvet ağı! Gruba girmek için 6 bin TL ödeniyor
Sigara denetimcilerinin rüşvet ağı! Gruba girmek için 6 bin TL ödeniyor Tütün ve sigara denetimi yapan memurlar ile kafe işletmecileri arasında Whatsapp grubu kurdukları, denetime gitmeden önce haberleştikleri öğrenildi.
Adana’da Seyhan ve Çukurova Belediyeleri’ne rüşvet operasyonu
Adana’da Seyhan ve Çukurova Belediyeleri’ne rüşvet operasyonu Adana'da Seyhan ve Çukurova belediyelerine yönelik rüşvet, resmi belgede sahtecilik ve imar yolsuzluğu soruşturması kapsamında operasyon düzenlendi. Operasyonda 58 kişi gözaltına alınırken, belediye binaları ve şüphelilerin adreslerinde aramaların sürdüğü bildirildi.
Eski Kıyıköy Belediye Başkanına 'rüşvet'ten 5,5 yıl hapis
Eski Kıyıköy Belediye Başkanına 'rüşvet'ten 5,5 yıl hapis Kırklareli'nin Vize ilçesi Kıyıköy beldesinin eski belediye başkanı Ender Sevinç, 'Rüşvet' suçlamasıyla tutuksuz yargılandığı davada 5 yıl 6 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı.
Meslektaşlarının suçüstü yaptığı iki polise "rüşvet almaktan" hapis
Meslektaşlarının suçüstü yaptığı iki polise "rüşvet almaktan" hapis Pandemi nedeni ile sokağa çıkma yasağının olduğu bir gün devriye ekiplerde görevli iki polis, park halindeki bir aracın yanına yanaştı. Araçtaki iki erkeğin birliktelik yaşadıklarını gören iki polis, bu kişilerden, 'işlem yapmama' karşılığında 20 bin TL istedi.
Türkiye karşıtı Bob Menendez'in bir dizi ahlaksızlığı ifşa oldu
Türkiye karşıtı Bob Menendez'in bir dizi ahlaksızlığı ifşa oldu Türkiye karşıtı açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen ve ABD'nin Ankara'ya F-16 satmasına karşı olduğunu dile getiren ABD Senatosu Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Bob Menendez hakkında skandal iddialar ortaya çıktı...
Aldığı rüşveti yutmaya çalıştı, boğazında kalınca hastanelik oldu!
Aldığı rüşveti yutmaya çalıştı, boğazında kalınca hastanelik oldu! Kolombiya’da rüşvet aldığı anlaşıldıktan sonra ihbar edilen polis memuru, delil olan parayı yemeye çalışırken hastanelik oldu.
Aliağa Gemi Söküm Tesislerinde 'Kara Para' ve 'Kaçakçılık' iddiası yalan çıktı!
Aliağa Gemi Söküm Tesislerinde 'Kara Para' ve 'Kaçakçılık' iddiası yalan çıktı! İzmir’in Aliağa ilçesinde bulunan bazı gemi söküm tesislerinde dönen yolsuzluk, kaçakçılık, rüşvet ve entrikalarını içeren iddialar tamamı yalan çıktı.