Rusya


Mehmet Sunay'ın özel haberi ses getirdi
Mehmet Sunay'ın özel haberi ses getirdi Ekranların sevilen sunucusu Mehmet Sunay televizyon programında birbirinden özel hikayelerin kahramanlarını ağırlamaya devam ediyor.
Hande Erçel ve Kerem Bürsin cephesinden yeni haber
Hande Erçel ve Kerem Bürsin cephesinden yeni haber Ekranlara veda eden Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in başrolünde yer aldığı 'Sen Çal Kapımı' dizisi yurtdışındaki başarısına bir yenisini daha ekledi.
Kanlı Ay tutulması gerçekleşti
Kanlı Ay tutulması gerçekleşti Merakla beklenen tam Ay tutulması dün gerçekleşti. Kanlı Ay tutulması da denilen gök olayı Amerika, Büyük Okyanus, Avustralya ve Asya’dan gözlenebildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Rusya Devlet Başkanı Putin ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan Rusya Devlet Başkanı Putin ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Bakan Akar Rus mevkidaşı ile görüştü
Bakan Akar Rus mevkidaşı ile görüştü Bakan Akar, Rus mevkidaşı Reznikov ve Altyapı Bakanı Kubrakov ile görüştü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Rusya Devlet Başkanı Putin ile görüşecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan Rusya Devlet Başkanı Putin ile görüşecek Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün Astana'da Rusya Devlet Başkanı Putin ile görüşecek. İki liderin görüşmelerinde, Ukrayna ve ikili ilişkileri ele alması bekleniyor.
Putin ile Erdoğan Astana'da görüşecek
Putin ile Erdoğan Astana'da görüşecek Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazakistan başkenti Astana’da görüşeceğini açıkladı.