Şafak Pekdemir


Şafak Pekdemir'in rezalet gecesi Şevval Sam'ı telaşlandırdı
Şafak Pekdemir'in rezalet gecesi Şevval Sam'ı telaşlandırdı Konser ve dizi çekimleri arasında mekik dokuyan Şevval Sam, önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı.
Şafak Pekdemir'in yasak aşkı Oğulcan Eren Akay'a kapıyı gösterdiler!
Şafak Pekdemir'in yasak aşkı Oğulcan Eren Akay'a kapıyı gösterdiler! Yasak Elma’nın evli olan ikinci yönetmeni Oğulcan Eren Akay, geçen perşembe dizinin eski oyuncusu Şafak Pekdemir’le Cihangir’de bir kafede samimi görüntüler vermiş, ardından da küfür ettiği muhabire kafa atmıştı. Yaşanan çirkin olay tepki çekmişti.
Gecelerde Oğulcan Eren Akay-Şafak Pekdemir rezaleti!
Gecelerde Oğulcan Eren Akay-Şafak Pekdemir rezaleti! Şafak Pekdemir ile yönetmen sevgilisi Oğulcan Eren Akay'ın gecesi olaylı bitti. Cihangir'de sarmaş dolaş objektiflere takılan çiftten Akay, "Birazdan ben size göstereceğim!" diyerek kendisini görüntüleyen muhabirlere saldırırken, Pekdemir ise, "Lütfen bu olayı büyütmeyin" diyerek özür diledi.
İlker Kızmaz'dan konuşulacak haber
İlker Kızmaz'dan konuşulacak haber Medyapım’ın “Yasak Elma”nın yanı sıra FOX için hazırladığı “Yalancılar ve Mumları”nın rol dağılımıyla ilgili bilgiler ve yeni oyuncusu belli oldu.
Melike Güner'den konuşulacak haber
Melike Güner'den konuşulacak haber Bir dönem ekranın ünlü isimlerinden biri olan Melike Güner, uzun süredir sessizliğini koruyordu.
İsmail Demirci ve Elçin Sangu aynı projede mi buluşuyor?
İsmail Demirci ve Elçin Sangu aynı projede mi buluşuyor? Medyapım'ın FOX için hazırladığı Yalancı ve Mumları dizisinin hazırlıkları sürüyor.
Merakla beklenen dizinin hazırlıkları sürüyor
Merakla beklenen dizinin hazırlıkları sürüyor Medyapım “Yasak Elma”nın yanı sıra FOX için “Yalancı ve Mumları” adlı dizinin çekimlerine hazırlanıyor.