Şahane Hayatım


"Bambaşka Biri" dizisinden "Şahane Hayatım"a olay transfer!
"Bambaşka Biri" dizisinden "Şahane Hayatım"a olay transfer! FOX’un çarşamba akşamlarına damgasını vuran dizisi "Şahane Hayatım" güçlü kadrosu ve etkileyici senaryosuyla dikkat çekiyor.
'Şahane Hayatım' dizisiyle ilgili flaş gelişme
'Şahane Hayatım' dizisiyle ilgili flaş gelişme Onur Tuna ve Hilal Altınbilek'i buluşturan "Şahane Hayatım" dizisinin yeni bölümü bu akşam yine heyecanlı anlara sahne olacak.
Güzel oyuncular ekrana yeni dizileriyle dönüyor
Güzel oyuncular ekrana yeni dizileriyle dönüyor Geçen hafta Show TV iki yeni dizisinin birden ilk tanıtımlarını seyirciyle buluşturmuştu.
Zeynep Yüce aynı anda iki dizide birden rol alıyor
Zeynep Yüce aynı anda iki dizide birden rol alıyor Ay Yapım’ın peş peşe günlerde yayınlanan "Aile" ve "Şahane Hayatım"da çok yetenekli bir oyuncu kamera karşısına geçiyor.
'Şahane Hayatım' dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi
'Şahane Hayatım' dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi "Şahane Hayatım" dizisi dün akşam ikinci bölümüyle seyirciyle buluştu.
Nesrin Cavadzade'den ekrana 'şahane' dönüş
Nesrin Cavadzade'den ekrana 'şahane' dönüş Ay Yapım'ın ilk bölümü geçen çarşamba seyirciyle buluşan dizisi "Şahane Hayatım"ın 2. bölümünde hikâyeye Nesrin Cavadzede de sürprizli bir karakter olarak katılıyor.
Hilal Altınbilek'in ekrana dönüşü iddialı oldu
Hilal Altınbilek'in ekrana dönüşü iddialı oldu Ay Yapım’ın FOX için çektiği "Şahane Hayatım" dizisinin dün yayınlanan ilk bölümü hem reytinglerde, hem de sosyal medyada ses getirdi.