Şahmaran dizisi


Burak Deniz beyaz donuyla seksi olmaya çalışırken Şener Şen oldu!
Burak Deniz beyaz donuyla seksi olmaya çalışırken Şener Şen oldu! "Şahmaran" dizisiyle gündemde olan Burak Deniz, dizi setince çekilen fotoğrafında seksi olduğunu düşünse de sosyal medya kullanıcıları aynı fikirde değildi.
Serenay Sarıkaya sütyeniyle banyoya girdi, RTÜK hareket geçecek mi?
Serenay Sarıkaya sütyeniyle banyoya girdi, RTÜK hareket geçecek mi? Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz'in başrolünde oynadığı "Şahmaran" dizisi kadrosuyla olduğu kadar sahneleriyle de adından söz ettiriyor.
Serenay Sarıkaya'nın zevk çığlıkları sosyal medyayı inletti!
Serenay Sarıkaya'nın zevk çığlıkları sosyal medyayı inletti! Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ve Mert Ramazan Demir'in başrolde olduğu 'Netflix'te yayınlanan yayınlanan Şahmaran şu sıralar çok konuşuluyor.
"Şahmaran" dizisinde Mert Ramazan Demir etkisi
"Şahmaran" dizisinde Mert Ramazan Demir etkisi Dijitalde yayınlanan "Şahmaran"ı izleyenler, dizinin yayınlandığı Netflix’in fragmanlarda bile çok az görüntüsünü kullandığı Mert Ramazan Demir’in galada ön plana çıkarılmasını değerlendirdi.
Serenay Sarıkaya hakkında bilinmeyen gerçekler 'Beyaz Magazin'de ortaya çıktı
Serenay Sarıkaya hakkında bilinmeyen gerçekler 'Beyaz Magazin'de ortaya çıktı Magazin gündemini belirleyen "Beyaz Magazin"de yeni dizisi "Şahraman" ile gündemde olan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ile ilgili bilinmeyenler konuşuldu.
'Şahmaran'ın galasında Serenay Sarıkaya Burak Deniz ve Mert Ramazan'a şok
'Şahmaran'ın galasında Serenay Sarıkaya Burak Deniz ve Mert Ramazan'a şok Başrollerinde Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ve Mert Ramazan Demir'in paylaştığı 'Şahmaran' dizisinin galası neşeli geçti.
'Şahmaran' dizisiyle ilgili bilinmeyen detay ortaya çıktı
'Şahmaran' dizisiyle ilgili bilinmeyen detay ortaya çıktı Netflix’in Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’i buluşturan; merakla beklenen dizisi “Şahmaran” dizisi 20 Ocak’ta yayınlanacak.