Salih Bademci


Çağatay Ulusoy'a güzel partner
Çağatay Ulusoy'a güzel partner Çağatay Ulusoy’un eski adıyla "Süslü Korkuluk" yeni adıyla da "Terzi" olan projesinin çekimleri devam ediyor.
Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi sete çıktı
Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi sete çıktı Çağatay Ulusoy ile Esra Bilgiç’i buluşturan “Süslü Korkuluk” dizisi bugün sete çıktı. Cem Karcı’nın yönetmen koltuğuna oturduğu dizinin çekimleri Kırklareli’nde başladı.
Çağatay Ulusoy'un yeni dizisinde son gelişme
Çağatay Ulusoy'un yeni dizisinde son gelişme Çağatay Ulusoy’un "Peyami" adlı terziye hayat vereceği Süslü Korkuluk dizisinin hazırlıkları sürüyor. Cem Karcı’nın yöneteceği OGM Pictures imzalı dizi Netflix’te yayınlanacak.
Oyuncu Engin Şenkan'dan son dakika haberi
Oyuncu Engin Şenkan'dan son dakika haberi "Bizimkiler" ve "Yazlıkçılar" gibi efsane televizyon yapımlarında rol alan usta tiyatro ve seslendirme sanatçısı Engin Şenkan'dan flaş haber...
Salih Bademci hayallerinin ötesini yaşıyor
Salih Bademci hayallerinin ötesini yaşıyor Dijitalde yayınlanan "Kulüp" dizisindeki oyunculuğuyla dikkat çeken Salih Bademci çocukluk hayalini gerçekleştiriyor.
‘Kulüp' dizisiyle ilgili bilinmeyen gerçek
‘Kulüp' dizisiyle ilgili bilinmeyen gerçek Başrolünde Gökçe Bahadır'ın yer aldığı ‘Kulüp' dizisinin yönetmeni Zeynep Günay Tan, “Kulüp, benim uzun süredir yapmak istediğim bir projeydi” dedi.
Sürpriz isimleri buluşturan projede yeni gelişme
Sürpriz isimleri buluşturan projede yeni gelişme OGM Pictures’ın ilk tanıtımı tv8’de yayınlanan daha sonra ise Netflix’e satılan “Süslü Korkuluk” dizisinin hazırlıkları sürüyor.