Salih Bademci


‘Kulüp' dizisiyle ilgili bilinmeyen gerçek
‘Kulüp' dizisiyle ilgili bilinmeyen gerçek Başrolünde Gökçe Bahadır'ın yer aldığı ‘Kulüp' dizisinin yönetmeni Zeynep Günay Tan, “Kulüp, benim uzun süredir yapmak istediğim bir projeydi” dedi.
Sürpriz isimleri buluşturan projede yeni gelişme
Sürpriz isimleri buluşturan projede yeni gelişme OGM Pictures’ın ilk tanıtımı tv8’de yayınlanan daha sonra ise Netflix’e satılan “Süslü Korkuluk” dizisinin hazırlıkları sürüyor.
Salih Bademci şimdi de reklam yıldızı oldu
Salih Bademci şimdi de reklam yıldızı oldu "Kulüp" dizisiyle şöhretini perçinleyen başarılı aktör Salih Bademci şimdi de reklam yıldızı oldu.
Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ'dan yeni proje
Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ'dan yeni proje Unutulmaz projelerin iki değerli ismi Demet Akbağ ve Yılmaz Erdoğan yine güçlerini birleştiriyor.
Çağatay Ulusoy ve Alina Boz'u set heyecanı sardı
Çağatay Ulusoy ve Alina Boz'u set heyecanı sardı Çağatay Ulusoy ile Alina Boz'un başrolünü oynayacağı 'Süslü Korkuluk' dizisinin çekimleri yakında başlıyor.
Salih Bademci şimdi de tiyatro sahnesinde
Salih Bademci şimdi de tiyatro sahnesinde "Kulüp" dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken Salih Bademci, tiyatro sahnesine döndü.
Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci'den 'Yalancı'ya veda paylaşımları
Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci'den 'Yalancı'ya veda paylaşımları Show TV ekranlarında yayınlanan 'Yalancı' dizisi, 23 Kasım Salı akşamı yayınlanan 10'uncu bölümüyle ekranlara veda etti. Başrol oyuncuları Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci de sosyal medya hesaplarından hayranlarına veda mesajları paylaştı.