Samsun


Eski eşini sokak ortasında tekmeleyen vicdansız tutuklandı
Eski eşini sokak ortasında tekmeleyen vicdansız tutuklandı Samsun Canik Belediyesi önünde dün gece saatlerinde vatandaş kamerasına bir adamın yerde baygın yatan kadını defalarca tekmelediği görüntüler yansımıştı.
Virüs kapan Samsun İl Sağlık Müdürü, ambulans uçakla Ankara’ya gitti
Virüs kapan Samsun İl Sağlık Müdürü, ambulans uçakla Ankara’ya gitti Samsun İl Sağlık Müdürü Oruç, koronaya yakalandıktan sonra ilk tedavisinin ardından ambulans uçakla Ankara’ya sevkini yaptırdı. AKP bile tepki gösterdi...
Tıklım tıklım kongreler tepki çekti
Tıklım tıklım kongreler tepki çekti Partisinin Rize kongresine katılan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Bakın bir kongre yapıyoruz, salgının olduğu bir dönemde kongre yapıyoruz ve Rize’de salon lebalep dolu" diyerek övgüyle bahsetmişti.
Samsun'da mühendis koca dehşeti!
Samsun'da mühendis koca dehşeti! Samsun’da, mühendis koca, tartıştığı eşini bıçaklayıp öldürdü. Katil koca hakkında daha önce de eşine şiddet uyguladığı için uzaklaştırma verildiği öğrenildi.
Polis okulundaki Atatürk heykelini hurda diye sattılar!
Polis okulundaki Atatürk heykelini hurda diye sattılar! Samsun’un Atakum ilçesinde bulunan 19 Mayıs Polis Meslek Yüksek Okulu tarafından bir süre önce yapılan hurda satışı ihalesinde, kullanılmayan diğer malzemelerle birlikte Atatürk heykelinin de hurda diye verildiği ileri sürüldü.
Arzu Aygün cinayetinde katilin flash bellek oyunu!
Arzu Aygün cinayetinde katilin flash bellek oyunu! Samsun'da 17 Aralık'ta kaybolan ve 42 gün sonra cesedi bulunan 2 çocuk annesi 35 yaşındaki Arzu Aygün'ün sevgilisi Muharrem Coşkun tarafından öldürüldüğü ortaya çıkmıştı.
Arzu Aygün cinayetinde akıllı telefon detayı
Arzu Aygün cinayetinde akıllı telefon detayı Arzu Aygün’ü öldüren sevgilisinin, genç kadının telefonundan ailesine “İyiyim merak etmeyin” mesajı attığı ve kadının hesabından çocuklarıyla fotoğrafını paylaşıp beğendiği ortaya çıktı.