sanat


Küçükçekmece’de Renkler ve İzler Sergisi açıldı
Küçükçekmece’de Renkler ve İzler Sergisi açıldı Küçükçekmece Belediyesi tarafından Türkiye'nin ilk çağdaş baskı resim müzesi İstanbul Grafik Sanatlar Müzesi iş birliği ile Renkler ve İzler Sergisi açıldı. Sanatseverler Türk ve yabancı baskı resim sanatının ustalarının eserlerini 27 Şubat’a dek Cennet Galeri’de ziyaret edilebilecek.
Hande Erçel kızıl saçlarından çabuk vazgeçti
Hande Erçel kızıl saçlarından çabuk vazgeçti Son olarak Burak Deniz ile başrollerini paylaştığı "Bambaşka Biri" dizisiyle izleyici karşısına çıkan ünlü oyuncu Hande Erçel, imajını değiştirerek saçlarını kızıla boyatmıştı.
Eczacıbaşı Fotoğrafçılar Dizisi’nin 14’üncü eseri yayımlandı
Eczacıbaşı Fotoğrafçılar Dizisi’nin 14’üncü eseri yayımlandı Eczacıbaşı Topluluğu’nun 50 yılı aşkın geçmişe sahip fotoğraf yayıncılığı geleneğinin bir parçası olan ve Dr. Nejat F. Eczacıbaşı Vakfı tarafından yayımlanan Eczacıbaşı Fotoğrafçılar Serisi’nin 14’üncü eseri Nusret Nurdan Eren retrospektifi oldu.
Hande Doğandemir tam bir sanat aşığı
Hande Doğandemir tam bir sanat aşığı Önceki gün bir lansmanda görüntülenen oyuncu Hande Doğandemir, leopar detaylı şık tarzıyla beğeni topladı.
Kanserle mücadele eden Haluk Akakçe'den acı haber geldi
Kanserle mücadele eden Haluk Akakçe'den acı haber geldi Bir süredir kanser tedavisi gören çağdaş sanat dünyasının önemli isimlerinden Haluk Akakçe, 53 yaşında hayatını kaybetti.
Devrim Erbil yeni sergisini sanatseverlerle buluşturdu
Devrim Erbil yeni sergisini sanatseverlerle buluşturdu Türk resim tarihinin en önemli isimlerinden biri olan Prof. Devrim Erbil'in yeni sergisi "Seçmeler" DG Art Project’te sanatseverlerle buluştu.
İzmir Enternasyonal Fuarı 92. kez kapılarını açtı
İzmir Enternasyonal Fuarı 92. kez kapılarını açtı İEF, İzmir’in '2026 Avrupa Gençlik Başkenti Finalisti' olmasına özel 'gençlik' temasıyla 92'nci kez kapılarını açtı. Karnavalları aratmayan kortej yürüyüşü ile başlayan İEF’de onlarca konser, dans ve animasyon gösterileri, tiyatro, yarışma gibi birbirinden renkli etkinlikler gerçekleştirilecek.