şantaj


İş adamı Öncü Sönmez'e eski sevgilisinden şok tehdit İş adamı Öncü Sönmez, eski sevgilisi Miss Model Of Turkey yarışmasında 2015 birincisi seçilen Büşra Canbaz hakkında korunma talebinde bulundu.
Eski sevgilisine şantajdan 11 yıl hapsi istendi! Ayrıldığı sevgilisi bilgisayar mühendisi ve sanayici I.F.’ye müstehcen görüntülerini yaymakla baskı yaptığı iddia edilen ünlü finans danışmanı Emre Kemal M. hakkında şantaj, tehdit, hakaret ve kişilerin huzur ve sükununu bozma suçlarından 11 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
Özer Arkun eski sevgilisi hakkında icra takibi başlattı Evlenme aşamasında olduğu kız arkadaşına şiddet uyguladığı ileri sürülerek yargılanan Rubato grubunun solisti Özer Arkun, kendisinden şantajla 40 bin lira alan sevgilisinin tehditlerine devam etmesi üzerine, savcılığa şikayette bulunmuştu.
Eski sevgilisi, genç adamın kâbusu oldu! Ayrıldığı sevgilisi, mimar Tolga A.’nın hayatını kâbusa çevirdi. Tehdit, hakaret ve şantaja uğradığını söyleyen Tolga A., genç kadına uzaklaştırma kararı aldırdı.
Sosyetik doktor Banu Çiftçi'ye arkadaşından şantaj! Ünlülerin jinekoloğu Banu Çiftçi’nin uzun yıllardır dost olduğu Mehmet G. ile arası açıldı. Sosyetik jinekolog Banu Çiftçi, eski dostu olan Mehmet G.’nin şantajına maruz kaldığını belirterek savcılığa başvurdu.
Sunucu Ceren Akdağ'a eski sevgilisinden uzaklaştırma kararı! Eski reklamcı Emir Gözüsulu, bir dönem birliktelik yaşadığı ünlü sunucu Ceren Akdağ'ın ayrılığı kabullenmeyerek kendisine ve ailesine tehdit ve şantaj uyguladığını iddia ederek 1 ay uzaklaştırma kararı aldırdı.
Ünlü iş adamına eşinden 15 milyonluk şantaj! Yapı Merkezi Gayrimenkul Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve eski milletvekili Ersin Arıoğlu'nun kendisi gibi yüksek mühendis olan oğlu Erdem Arıoğlu, kadın hastalıkları doktoru olan eşi Petek Arıoğlu'dan boşanma kararı aldı.