şantaj


Nusret Gökçe'nin kasap kardeşi Özgür Gökçe'ye şantaj şoku!
Nusret Gökçe'nin kasap kardeşi Özgür Gökçe'ye şantaj şoku! Dünyaca ünlü kasap Nusret Gökçe'nin kendisine çok benzeyen erkek kardeşi kasap Özgür Gökçe, eski çalışanı tarafından şantaja maruz kaldığı gerekçesiyle şikayetçi oldu. Özgür Gökçe, kendisinden 10 bin dolar isteyen eski çalışanına papuç bırakmadı.
45 yaşındaki kadından dört aydır haber yok
45 yaşındaki kadından dört aydır haber yok İzmir'in Bayındır ilçesinde iki çocuk annesi 45 yaşındaki Filiz Özyürek'ten dört aydır haber alınamıyor.
Şevval Şahin - Yiğit Marcus Aral cephesinde olay iddia!
Şevval Şahin - Yiğit Marcus Aral cephesinde olay iddia! Şevval Şahin ve Yiğit Marcus Aral'ın yeniden bir araya gelme sebebi şantaj mı?
Genç kadından eski sevgilisine akılalmaz şantaj!
Genç kadından eski sevgilisine akılalmaz şantaj! Sağlık personeli genç kadın, duygusal ilişki içerisinde olduğu polis memuru sevgilisiyle ayrıldıktan sonra kıskançlık krizine girerek şantaja başvurdu.
Büyükşehir belediyesinden TV kanalının haberine karşı sert açıklama
Büyükşehir belediyesinden TV kanalının haberine karşı sert açıklama Ordu Büyükşehir Belediyesi, ketteki yerel TV kanalı Kanal 52'de yer alan bir haberle ilgili sert bir açıklama yaptı.
İş adamı Ergin Zorlu'ya akıl almaz şantaj!
İş adamı Ergin Zorlu'ya akıl almaz şantaj! Samsun’da bir özel eğitim kurumunun sahibi olan Ergin Zorlu’ya, bir süre önce sosyal medyadan başlayan tehdit ve şantajlar, telefonuna gönderilen bir link sonrası daha da büyüdü.
Eski sevgilisine şantajdan 11 yıl hapsi istendi!
Eski sevgilisine şantajdan 11 yıl hapsi istendi! Ayrıldığı sevgilisi bilgisayar mühendisi ve sanayici I.F.’ye müstehcen görüntülerini yaymakla baskı yaptığı iddia edilen ünlü finans danışmanı Emre Kemal M. hakkında şantaj, tehdit, hakaret ve kişilerin huzur ve sükununu bozma suçlarından 11 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.