Sara Arfaoui


İlkay Gündoğan'ın eşi Türkiye'ye hayran kaldı
İlkay Gündoğan'ın eşi Türkiye'ye hayran kaldı İngiltere Premier Ligi'ndeki yıldız futbolcumuz İlkay Gündoğan, Fas asıllı İtalyan eşiyle geçtiğimiz haftalarda balayı için Türkiye'ye gelmişti.
İlkay Gündoğan ve eşi Sara kesenin ağzını açtı!
İlkay Gündoğan ve eşi Sara kesenin ağzını açtı! İlkay Gündoğan ile eşi Sara Arfaoui, adeta Bodrum’a demir attı. Burada özel bir villada kalan çift, havuz başında görüntülendi. Bu arada yıldız futbolcu, eşinin aşık olduğu tatil beldesinde ev arayışına girdi.
İlkay Gündoğan Balıkesir'deki köyünde düğün yaptı
İlkay Gündoğan Balıkesir'deki köyünde düğün yaptı Manchester City'yi şampiyonluğa taşıyan İlkay Gündoğan, baba ocağı olan Balıkesir Dursunbey'de yapılan kır düğünü ile dünya evine girdi.
İlkay Gündoğan ve eşi Türkbükü'nden Yalıkavak'a helikopterle geçti
İlkay Gündoğan ve eşi Türkbükü'nden Yalıkavak'a helikopterle geçti Manchester City’nin yıldızı İlkay Gündoğan ile Sara Arfaoui’nin Bodrum’daki balayı sürüyor. Türkbükü’nden Yalıkavak’a helikopterle giden çifte, dünyaca ünlü Rus restoranında jest üstüne jest yapıldı.
İlkay Gündoğan - Sara Arfaoui çiftinin balayı tatili sürüyor
İlkay Gündoğan - Sara Arfaoui çiftinin balayı tatili sürüyor İngiltere Premier Ligi takımlarından Manchester City'nin yıldızı İlkay Gündoğan, memleket aşkını eşine de aşıladı.
İlkay Gündoğan ve eşinin romantik balayı tatili
İlkay Gündoğan ve eşinin romantik balayı tatili İngiltere Premier Ligi takımlarından Manchester City'nin yıldızı İlkay Gündoğan, mayıs ayında uzun süredir aşk yaşadığı Fas asıllı İtalyan model Sara Arfaoui ile evlenmişti.
İlkay Gündoğan ve Sara Arfaoui düğün yaptı
İlkay Gündoğan ve Sara Arfaoui düğün yaptı İngiltere Premier Ligi takımlarından Manchester City'de forma giyen İlkay Gündoğan, hayatının golünü Mayıs'ta atmıştı.