Sarıyer


Santa Maria Kilisesi saldırısına ilişkin DEAŞ üyesi 17 şüpheliyi yakalandı
Santa Maria Kilisesi saldırısına ilişkin DEAŞ üyesi 17 şüpheliyi yakalandı Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) ve Emniyet Genel Müdürlüğü'nün İstanbul merkezli ortak operasyonu ile Santa Maria İtalyan Kilisesi'ne gerçekleştirilen saldırıyla ilgili 17 şüpheli yakalandı.
Sarıyer'de, 3 katlı binanın çatısında çıkan yangın yandaki çatıya sıçradı
Sarıyer'de, 3 katlı binanın çatısında çıkan yangın yandaki çatıya sıçradı Sarıyer'de, 3 katlı binanın çatısında çıkan yangın, bitişiğindeki binanın çatısına sıçradı. Çok sayıda itfaiye ekibinin müdahale ettiği yangın, yaklaşık 2 saatlik çalışma sonucu söndürüldü.
ABD İstanbul Başkonsolosluğu'nda hareketli dakikalar
ABD İstanbul Başkonsolosluğu'nda hareketli dakikalar İstanbul Sarıyer'de bulunan ABD İstanbul Başkonsolosluğu otoparkına girmeye çalışan ve akli dengesinin yerinde olmadığı öne sürülen kişi, polis ekiplerince yakalandı.
Denize atlayan kadını kurtarmak için seferber oldular
Denize atlayan kadını kurtarmak için seferber oldular İstanbul Sarıyer'de intihar etmek için denize atlayan kadın, akaryakıt istasyonundaki görevli ve vatandaşların da yardımı ile kurtarıldı.
Kiliseye saldıran şüpheliler adliyeye sevk edildi
Kiliseye saldıran şüpheliler adliyeye sevk edildi İstanbul Sarıyer'de pazar ayini sırasında Santa Maria Kilisesi'ne yapılan silahlı saldırıyla ilgili gözaltına alınan 60 şüpheliden 34'ü adliyeye sevk edildi.
Kilise saldırısında kullanılan otomobil Beylikdüzü'nde bulundu
Kilise saldırısında kullanılan otomobil Beylikdüzü'nde bulundu İstanbul Sarıyer'de bulunan Santa Maria Kilisesi'ne yapılan ve bir kişinin hayatını kaybettiği silahlı saldırıda kullanılan Polonya plakalı otomobil Beylikdüzü'nde terk edilmiş olarak bulundu. Otomobil yapılan incelemelerin ardından emniyet otoparkına çekildi.
Sarıyer'de kilisedeki saldırıya ilişkin kilisenin avukatından yeni açıklamalar
Sarıyer'de kilisedeki saldırıya ilişkin kilisenin avukatından yeni açıklamalar İstanbul Sarıyer'de pazar ayini sırasında maskeli iki kişi tarafından düzenlenen silahlı saldırıda bir kişi hayatını kaybetti.