Sarıyer


İstanbul Valiliği'nden "CHP'ye saldırı" açıklaması
İstanbul Valiliği'nden "CHP'ye saldırı" açıklaması İstanbul Valiliği, CHP İstanbul İl Başkanlığı'na yönelik silahlı saldırıya ilişkin açıklamada, "Elde edilen kamera görüntülerinde hızla seyreden bir araçtan havaya ateş edildiği tespit edilmiştir" ifadelerini kullandı.
Zindaşti-Kuzu ilişkisinin kilit ismi Aliye Uzun'a silahlı saldırı!
Zindaşti-Kuzu ilişkisinin kilit ismi Aliye Uzun'a silahlı saldırı! Eski AKP Beşiktaş Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Aliye Uzun, silahlı saldırıya uğradı.
Şok! Hırsızlardan yeni yöntem! Şimdi de rezidanslara dadandılar!
Şok! Hırsızlardan yeni yöntem! Şimdi de rezidanslara dadandılar! İstanbul'da iki eve girerek yüklü miktarda para ve elektronik eşyaları çaldıkları tespit edilen şüphelilerden Şeyma U.(21) yakalandı. Daha önceden 69 tane suç kaydı olduğu öğrenilen Şeyma U.'nun hırsızlık için girdikleri rezidansta anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
Özcan Deniz ve Samar Dadgar şikayetçi oldu: 'Ölümü hak ediyorsun'
Özcan Deniz ve Samar Dadgar şikayetçi oldu: 'Ölümü hak ediyorsun' Ünlü şarkıcı Özcan Deniz, yeni evlendiği eşi Samar Dadgar ile kiraya çıktığı Sarıyer'deki villasının ev sahibiyle karakolluk oldu.
Ajda Pekkan'dan deprem sonrası dikkat çeken zam!
Ajda Pekkan'dan deprem sonrası dikkat çeken zam! Depremden sonra ev fiyatlarına zam yapan fırsatçılardan biri de Ajda Pekkan oldu! 77 yaşındaki Süperstar, Aralık 2022’de 75 milyon TL istediği Sarıyer’deki villasının fiyatını güncelledi: 117 milyon 500 bin TL!
Bade İşçil parasına para kattı! Güzel oyuncu kıskandırdı
Bade İşçil parasına para kattı! Güzel oyuncu kıskandırdı Son dönemde ekranlardan uzak kalan Bade İşçil, deyim yerindeyse oturduğu yerden para kazandı.
Tarabya'da akşam saatlerinde korkutan köşk yangını
Tarabya'da akşam saatlerinde korkutan köşk yangını İstanbul Tarabya'da 3 katlı köşkte yangın çıktı. Yangın itfaiyenin müdahalesi ile büyümeden söndürüldü.