Sarp Akkaya


La Casa De Papel'in Helsinki'si "Atatürk" dizisinde rol alacak
La Casa De Papel'in Helsinki'si "Atatürk" dizisinde rol alacak Ülkemizde de büyük ilgi gören İspanyol yapımı La Casa de Papel dizisinde Helsinki karakterine hayat veren Darko Peric “Atatürk” dizisiyle anlaşma imzaladı.
Ünlü isimlerden Fenerbahçe'ye tam destek
Ünlü isimlerden Fenerbahçe'ye tam destek Fenerbahçe yeni sezon formalarını ünlü isimlerin katılımıyla tanıttı.
Oyuncu Sarp Akkaya'dan son dakika haberi
Oyuncu Sarp Akkaya'dan son dakika haberi Sarp Akkaya Fenerbahçe'nin Olympiakos ile oynadığı Eurolig basketbol maçında evlenme teklif ettiği Sinem Yalçınkaya ile yine bir Fenerbaçe-Olimpiakos maçında 2017 yılında evlenmişti. Mutlu çift geçtiğimiz yıl oğulları Kaan'ı kucaklarına almıştı.
"Evlilik Hakkında Her Şey" dizisinde şaşırtan ayrılık!
"Evlilik Hakkında Her Şey" dizisinde şaşırtan ayrılık! "Evlilik Hakkında Her Şey" dizisi salı akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. Sevilen dizi yaşanacak zaman atlaması nedeniyle yeniliklere gebe olacak.
Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde flaş gelişme
Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde flaş gelişme Fox TV'de salı akşamları yayınlanan "Evlilik Hakkında Her Şey" dizisine usta bir isim katıldı.
'Evlilik Hakkında Her Şey' oyuncuları sete çıktı
'Evlilik Hakkında Her Şey' oyuncuları sete çıktı 'The Split' dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelcek olan 'Evlilik Hakkında Her Şey' projesi izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Bertan Asllani merakla beklenen projeye dahil oldu
Bertan Asllani merakla beklenen projeye dahil oldu MF Yapım'ın FOX'a hazırladığı yeni dizisi güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor.