seçim


Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kendi bünyemizde gerekli değişimi gerçekleştireceğiz"
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kendi bünyemizde gerekli değişimi gerçekleştireceğiz" Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrası düzenlenen ilk AK Parti grup toplantısına katıldı.
Devlet Bahçeli: "'Yerelde iktidar olduk' diyenler hayal alemindedir"
Devlet Bahçeli: "'Yerelde iktidar olduk' diyenler hayal alemindedir" MHP Genel Başkanı Bahçeli, partisinin TBMM grup toplantısında konuştu.
Kabine Toplantısı bugün
Kabine Toplantısı bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki Kabine Toplantısı bugün yapılacak. Toplantının ana gündem maddesini İran ile İsrail arasında yaşanan gerginlik ve enflasyon oluşturacak.
YSK'dan 22 itiraza ret
YSK'dan 22 itiraza ret Yüksek Seçim Kurulu (YSK), Ordu ile 19 ilçe ve 2 beldede seçimin iptali, oyların yeniden sayımı ve mazbatanın iptaline yönelik başvuruları reddetti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Her zaman farkımızı ortaya koyduk"
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Her zaman farkımızı ortaya koyduk" Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin il başkanlıklarının bayramlaşma programına video konferansla bağlandı.
Çeşme Belediye Başkanı Lal Denizli ilk kez konuştu
Çeşme Belediye Başkanı Lal Denizli ilk kez konuştu Çeşme Belediye Başkanı Lal Denizli: "Ben de babam Mustafa Denizli gibi kendi alanımda aynı gururu aileme yaşatmak için çabalıyorum..."
YSK, 6 il ve 10 ilçe için itirazları reddetti
YSK, 6 il ve 10 ilçe için itirazları reddetti Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 6 il ve 10 ilçe için partilerin gerçekleştirdiği itiraz başvurularını reddetti.