seçim


Erol Mütercimler: "İktidarın parası ile muhalefet yapanlar "
Erol Mütercimler: "İktidarın parası ile muhalefet yapanlar " Erol Mütercimler, YouTube kanalında çarpıcı yorumlarda bulunmaya devam ediyor...
Seçim propagandası döneminde uyulması gereken usul ve esaslar Resmi Gazete'de
Seçim propagandası döneminde uyulması gereken usul ve esaslar Resmi Gazete'de 14 Mayıs'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimlerinde propaganda döneminde uyulması gereken usul ve esaslara ilişkin Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.
Meclis'te 'cumhurbaşkanı aday gösterme' süreci başlıyor
Meclis'te 'cumhurbaşkanı aday gösterme' süreci başlıyor Seçim takvimi uyarınca, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı Seçimi için Meclis'te grubu bulunan partilerin, adaylarını kesinleştirmeleri gerekiyor.
YSK Başkanı Yener: "Cumhurbaşkanı adaylarına ilişkin ilke ve esaslar belirlendi"
YSK Başkanı Yener: "Cumhurbaşkanı adaylarına ilişkin ilke ve esaslar belirlendi" Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Ahmet Yener, siyasi partilerce aday gösterilecek cumhurbaşkanı adaylarına ilişkin ilke ve esasların belirlendiğini açıkladı.
Erol Mütercimler: "Seçime müdahale edilebilir"
Erol Mütercimler: "Seçime müdahale edilebilir" Erol Mütercimler, YouTube kanalında çarpıcı yorumlarda bulunmaya devam ediyor...
İçişleri Bakanlığı'ndan seçim genelgesi
İçişleri Bakanlığı'ndan seçim genelgesi İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine "İçişleri Bakanlığı, Merkez/Taşra Teşkilatı Planlaması”, “Oy Verme Günü Alınacak Tedbirler”, “Oy Verme Günü ve Sonrasında Alınması Gereken Tedbirler” ve “Diğer Hususlar” konu başlıklarını içeren toplam 61 maddelik “Seçim Tedbirleri Genelgesi” gönderdi.
YSK Başkanı Ahmet Yener: "Seçim takvimi başlangıç tarihi 18 Mart"
YSK Başkanı Ahmet Yener: "Seçim takvimi başlangıç tarihi 18 Mart" Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Ahmet Yener, seçim takvimi başlangıç tarihinin 18 Mart olarak belirlendiğini açıkladı.