Seda Bakan


"Takan Takana" filmi sete çıktı
"Takan Takana" filmi sete çıktı Usta oyuncu Zafer Algöz ve başarılı oyuncular Seda Bakan, Özge Özberk, Bora Akkaş, Ecem Erkek, Sarp Akkaya, ve Çiçek Dilligil’i kadrosunda buluşturan film "Takan Takana" sete çıktı.
Seda Bakan okul fiyatlarına isyan etti: "Sanki tıp okuyorlar"
Seda Bakan okul fiyatlarına isyan etti: "Sanki tıp okuyorlar" Ünlü oyuncu Seda Bakan okul fiyatlarından dert yandı. Güzel oyuncu, “Sanki çocuklar anaokuluna gitmiyorlar da tıp okuyorlar” diyerek sitem etti.
Seda Bakan'dan şaşırtan açıklama: "Hepsi kızlarıma miras kalacak"
Seda Bakan'dan şaşırtan açıklama: "Hepsi kızlarıma miras kalacak" Yakında "Zeytin Ağacı" dizisinin 2. sezonunun yayınlanacağını belirten Seda Bakan resim galerisi gezdi.
Seda Bakan'dan evlilik hayatına dair sarsıcı itiraf: "Çok şey değişti"
Seda Bakan'dan evlilik hayatına dair sarsıcı itiraf: "Çok şey değişti" 2014'te Ali Erel ile evlenen, Leyla ve Ela adında iki kızı olan Seda Bakan, çocuklarıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu; "Anne olduktan sonra hayatım çok değişti.
3 ünlü oyuncu sevilen yapımın kadrosuna katıldı
3 ünlü oyuncu sevilen yapımın kadrosuna katıldı Başarılı senarist Nuran Evren Şit'in yazdığı "Zeytin Ağacı" dizisinin 2. sezon çekimleri bugün bitiyor.
'Zeytin Ağacı' oyuncuları hem çekim hem de tatil yaptı
'Zeytin Ağacı' oyuncuları hem çekim hem de tatil yaptı Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Seda Bakan ve Rıza Kocaoğlu, çekimden arta kalan zamanlarında denizin ve güneşin tadını çıkardı.
İlhan Şen'in yeni projesinde flaş değişiklik
İlhan Şen'in yeni projesinde flaş değişiklik İlhan Şen, Burak Berkay Akgül ve Can Bartu Aslan "Safir" dizisinde üç kardeşi canlandıracak.